Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-59-340 "Ұйғыр ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 6-73-416 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 11 желтоқсанда № 5801 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-59-340 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5388 тіркелген, 2020 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 12 954 034 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 2 101 754 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7 159 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 41 378 мың теңге;
трансферттер түсімі 10 803 743 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 7 691 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 403 290 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 299 258 мың теңге;
субвенциялар 5 093 504 мың теңге;
2) шығындар 14 186 286 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 106 578 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 135 418 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 28 840 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 338 830 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 338 830 мың теңге".".

О внесений изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 6-59-340 "О бюджете Уйгурского района на 2020-2022 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 9 декабря 2020 года № 6-73-416. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2020 года № 5801
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 6-59-340 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5388, опубликован 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 12 954 034 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 101 754 тысячи тенге;
неналоговые поступления 7 159 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 41 378 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10 803 743 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 7 691 тысяча тенге;
целевые текущие трансферты 5 403 290 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 299 258 тысяч тенге;
субвенции 5 093 504 тысячи тенге;
2) затраты 14 186 286 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 106 578 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 135 418 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 28 840 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 338 830 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 338 830 тысяч тенге".".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Н. Болатұлы
Ұйғыр аудандық мәслихатының
хатшысы Н. Есжан

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата Н. Болатұлы
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан

100 065
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
906 705
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
906 705
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 250
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
20 700
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
104 772
012
Мемлекеттiк органның күрделі шығыстары
7 090
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10 211
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
632 093
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
112 589
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 351 964
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
593 743
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
593 743
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
593 743
2
Әлеуметтiк көмек
701 589
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
701 589
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
391 661
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
45 738
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14 785
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
43 321
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 297
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
93 431
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
49 909
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56 447
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
56 632
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
53 287
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
34 166
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу

100 065
9
Прочие услуги в области образования
906 705
464
Отдел образования района (города областного значения)
906 705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19 250
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
20 700
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
104 772
012
Капитальные расходы государственного органа
7 090
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей
10 211
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
632 093
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
112 589
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 351 964
1
Социальное обеспечение
593 743
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
593 743
005
Государственная адресная социальная помощь
593 743
2
Социальная помощь
701 589
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
701 589
002
Программа занятости
391 661
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
45 738
006
Оказание жилищной помощи
14 785
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 321
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 297
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
93 431
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
49 909
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56 447
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
56 632
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53 287
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 166
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат