Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 29-100 "Кеген ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 шілдедегі № 37-127 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 7 тамызда № 5594 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 29-100 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5398 тіркелген, 2020 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандақ бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11 674 038 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 865 977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 295 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 2 601 мың теңге;
трансферттер түсімі 10 804 165 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 726 402 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 601 872 мың теңге;
субвенциялар 4 475 891 мың теңге;
2) шығындар 12 874 134 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 157 926 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 166 680 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8 754 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 358 022 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 358 022 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 29-100 "О бюджете Кегенского района на 2020-2022 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 28 июля 2020 года № 37-127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 7 августа 2020 года № 5594
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 29-100 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5398, опубликован 13 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 11 674 038 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 865 977 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 295 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2 601 тысяча тенге;
поступления трансфертов 10 804 165 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 726 402 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 601 872 тысячи тенге;
субвенции 4 475 891 тысяча тенге;
2) затраты 12 874 134 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 157 926 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 166 680 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8 754 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)1 358 022 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 358 022 тысячи тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм, тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата С. Смагулов
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата С. Смагулов
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов