Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 30-107 "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 тамыздағы № 38-129 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 20 тамызда № 5623 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 30-107 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5417 тіркелген, 2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 296 176 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 20 870 мың теңге;
трансферттер түсімдері 275 306 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 266 653 мың теңге;
субвенциялар 8 653 мың теңге;
2) шығындар 307 642 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 466 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 466 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 75 304 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 537 мың теңге;
трансферттер түсімдері 64 767 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 51 329 мың теңге;
субвенциялар 13 438 мың теңге;
2) шығындар 76 452 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 148 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 148 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 17 января 2020 года № 30-107 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2020-2022 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 19 августа 2020 года № 38-129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 августа 2020 года № 5623
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2020-2022 годы" от 17 января 2020 года № 30-107 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5417, опубликован 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 296 176 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 20 870 тысяч тенге;
поступления трансфертов 275 306 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 266 653 тысячи тенге;
субвенции 8 653 тысячи тенге;
2) затраты 307 642 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 466 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 466 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 75 304 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 537 тысяч тенге;
поступления трансфертов 64 767 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 51 329 тысяч тенге;
субвенции 13 438 тысяч тенге;
2) затраты 76 452 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 148 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 148 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 27 508 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 507 мың теңге;
трансферттер түсімдері 23 001 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 000 мың теңге;
субвенциялар 19 001 мың теңге;
2) шығындар 28 208 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 700 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 700 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 860 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 826 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22 034 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 290 мың теңге;
субвенциялар 18 744 мың теңге;
2) шығындар 25 960 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 100 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 100 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 338 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 176 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 162 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 030 мың теңге;
субвенциялар 17 132 мың теңге;
2) шығындар 24 237 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 899 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 899 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 359 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 025 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22 334 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 931 мың теңге;
субвенциялар 17 403 мың теңге;
2) шығындар 27 694 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 335 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 335 мың теңге.".

1) доходы 27 508 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 507 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 001 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 000 тысяч тенге;
субвенции 19 001 тысяча тенге;
2) затраты 28 208 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 700 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 700 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 25 860 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 826 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22 034 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 290 тысяч тенге;
субвенции 18 744 тысячи тенге;
2) затраты 25 960 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 100 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 100 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 23 338 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 176 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 162 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 030 тысяч тенге;
субвенции 17 132 тысячи тенге;
2) затраты 24 237 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 899 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 899 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 359 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 025 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22 334 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 931 тысяча тенге;
субвенции 17 403 тысячи тенге;
2) затраты 27 694 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 335 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 335 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының
сессия төрағасы С. Смагулов
Кеген аудандық маслихаттың
хатшысы Н. Советов

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата С. Смагулов
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов