Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 30-107 "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 40-136 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 29 қыркүйекте № 5675 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 30-107 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5417 тіркелген, 2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Саты ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 49 458 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 634 мың теңге;
трансферттер түсімдері 45 824 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 24 804 мың теңге;
субвенциялар 21 020 мың теңге;
2) шығындар 49 458 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге;"

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 17 января 2020 года № 30-107 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2020-2022 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 23 сентября 2020 года № 40-136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 сентября 2020 года № 5675
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2020-2022 годы" от 17 января 2020 года № 30-107 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5417, опубликован 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Сатинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 49 458 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 634 тысячи тенге;
поступления трансфертов 45 824 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 24 804 тысячи тенге;
субвенции 21 020 тысяч тенге;
2) затраты 49 458 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге;"

2. Көрсетілген шешімнің 31-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының
сессия төрағасы С. Смагулов
Кеген аудандық маслихаттың
хатшысы Н. Советов

2. Приложение 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата С. Смагулов
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов