Шымкент қаласы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 2 маусымдағы № 318 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 маусымда № 106 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 588 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 25.09.2020 № 588 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабының 1-1 тармағының 2) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 03-12/265 ұсынысы негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, Молодая Гвардия көшесі № 9 үйде құтыру ауруының ошағы анықталуына байланысты Молодая Гвардия көшесіне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары М.Исаховқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 2 июня 2020 года № 318. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 2 июня 2020 года № 106. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 25 сентября 2020 года № 588
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 25.09.2020 № 588 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1-1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 29 апреля 2020 года № 03-12/265, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные меры по улице Молодая Гвардия в связи с выявлением очага заболевания бешенством на улице Молодая Гвардия дом № 9, Аль-Фарабиский район, города Шымкент.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент М.Исахова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов