Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күштері жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 564 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қыркүйекте № 122 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің мынадай кейбір қаулыларының күштері жойылды деп танылсын:
1) "Архивтік анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 351 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде 2019 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) қаулысы;
2) "Мәдени құндылықтарды уақытша әкету құқығына куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 26 ақпандағы № 143 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде 2019 жылғы 4 наурызда жарияланған) қаулысы.
2. "Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулы ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Ш. Мұқанға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 11 сентября 2020 года № 564. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 16 сентября 2020 года № 122
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующих некоторых постановлений акимата города Шымкент:
1) постановление акимата города Шымкент "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" от 24 декабря 2018 года № 351 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 8 января 2019 года);
2) постановление акимата города Шымкент "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача свидетельства на право временного вывоза культурных ценностей" от 26 февраля 2019 года № 143 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 18, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 4 марта 2019 года).
2. Государственному учреждению "Управление культуры, развития языков и архивов города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления, направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Ш. Мукан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов