Шымкент қаласы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 69/632-6с шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қыркүйекте № 127 болып тіркелді
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Шымкент қаласы мәслихатының 12.08.2022 № 20/177-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің (Салық кодексі) 576-бабы 8-тармағына сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шымкент қаласы мәслихатының 12.08.2022 № 20/177-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Шымкент қаласы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шымкент қаласы мәслихатының 12.08.2022 № 20/177-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Шымкент қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по городу Шымкент
Решение маслихата города Шымкент от 14 сентября 2020 года № 69/632-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 24 сентября 2020 года № 127
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения маслихата города Шымкент от 12.08.2022 № 20/177-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения маслихата города Шымкент от 12.08.2022 № 20/177-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по городу Шымкент согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Шымкент от 12.08.2022 № 20/177-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шымкент қаласы мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы
мәслихаты сессиясының төрайымы Т. Султанова
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Г. Ташкараев
Шымкент қаласы
мәслихатының 2020 жылғы
14 қыркүйектегі № 69/632-6с
шешіміне қосымша
Шымкент қаласы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Шымкент Т. Султанова
Секретарь маслихата
города Шымкент Г. Ташкараев
Приложение к решению
маслихата города Шымкент от
14 сентября 2020 года
№ 69/632-6с
Ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по городу Шымкент