"Заңды тұлға мәртебесi бар жергiлiктi маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтар көрсететiн қызметтер үшiн тарифтер мөлшерiн бекiту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 17 тамыздағы № 89 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 565 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қыркүйекте № 132 болып тіркелді
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағы 7) тармақшасына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Заңды тұлға мәртебесi бар жергiлiктi маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтар көрсететiн қызметтер үшiн тарифтер мөлшерiн бекiту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 17 тамыздағы № 89 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4711 болып тіркелген, 2018 жылғы 22 тамыздағы № 66 "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулыны, оны ресми жариялағаннан кейін, Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Ш. Мұқанға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 11 қыркүйегі
№ 565 қаулысына қосымша
Шымкент қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 17 тамыздағы
№ 89 қаулысымен бекітілген
Шымкент қаласы мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент мемлекеттік зоологиялық саябағы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ұсынатын қызметі үшін тариф мөлшері
Қызметтер атауы
Өлшем бірлігі
Пайдалану уақыты
Тариф мөлшері, теңге
Ескертпе
Тамашалау алаңдарын ұсыну (экспозициялық аймақ)
1
1 күн
600
Жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақты пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемесі тамашалау алаңдарын ұсыну (экспозициялық аймақ) қызметінің тарифіне (600 теңге) қосылған
Ескерту:
Шымкент қаласы мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент мемлекеттік зоологиялық саябағы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ұсынатын қызметі үшін келесі жеңілдіктер қарастырылады:
мектеп жасына дейінгі балаларға (6 жасқа дейін), ардагерлерге және бірінші мен екінші топтағы мүгедектерге - тегін;

О внесении изменения в постановление акимата города Шымкент от 17 августа 2018 года № 89 "Об утверждении размеров тарифов за услуги, предоставляемые особо охраняемыми природными территориями местного значения со статусом юридического лица"
Постановление акимата города Шымкент от 11 сентября 2020 года № 565. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 29 сентября 2020 года № 132
В соответствии с подпунктом 7) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 17 августа 2018 года № 89 "Об утверждении размеров тарифов за услуги, предоставляемые особо охраняемыми природными территориями местного значения со статусом юридического лица" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4711, опубликовано в газете "Панорама Шымкента" от 22 августа 2018 года № 66) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление культуры, развития языков и архивов города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления, направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Ш. Мукан.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение к постановлению
акимата города Шымкент
от 11 сентября 2020 года № 565
Утвержден постановлением
акимата города Шымкент
от 17 августа 2018 года № 89
Размер тарифа за услугу, предоставляемую государственным коммунальным казенным предприятием "Шымкентский государственный зоологический парк" управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент
Наименование услуги
Единица измерения
Время пользования
Размер тарифа, тенге
Примечание
Предоставление смотровых площадок (экспозиционная зона)
1
1 день
600
Ставка платы за использование особо охраняемых природных территорий включена в тариф (600 тенге) за услугу по предоставлению смотровых площадок (экспозиционная зона)
Примечание:
Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентский государственный зоологический парк" управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент предоставляет следующие льготы на услугу, предоставляемую особо охраняемой природной территорией:
детям дошкольного возраста (до 6 лет), ветеранам и инвалидам первой и второй группы - бесплатно;

мектеп жасындағы балаларға (6 жастан 17 жасқа дейін) - 50%;
күндізгі маусымдағы студенттерге – 25%.

детям школьного возраста (от 6 до 17 лет) - 50%;
студентам дневного обучения – 25%.