2020-2024 жылдарға техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 838 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 153 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-3) тармақшасына және "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге, балаларға қосымша білім беруге және техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2022 жылғы 27 тамыздағы № 381 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29323 болып тіркелген) сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шымкент қаласы әкімдігінің 05.06.2023 № 1325 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Мыналар:
1) 2020-2024 жылдарға техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1 – қосымшасына;
2) конкурс шарттары бойынша мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының тізбесі осы қаулының 2 – қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының бiлiм басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкiмiнiң бірінші орынбасары Ш.Мұқанға жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "30" желтоқсандағы
№ 838 қаулысына 1 қосымша
2020-2024 жылдарға техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шымкент қаласы әкімдігінің 05.06.2023 № 1325 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламасын іске асыратын білім беру ұйымының атауы
Коды
Мамандық атауы
9-сынып база-сында
(орын саны)
Оқыту тілі
11-сынып база-сында
(орын саны)
Оқыту тілі
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарлама-ларының негізінде
Оқыту тілі
1
"Жеңіл өнеркәсіп және сервис колледжі" МКҚК

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020-2024 годы
Постановление акимата города Шымкент от 30 декабря 2020 года № 838. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 30 декабря 2020 года № 153. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" и приказом Министра просвещения Республики Казахстан от 27 августа 2022 года № 381 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование, дополнительное образование детей и на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием с учетом потребностей рынка труда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29323), акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата города Шымкент от 05.06.2023 № 1325 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020-2024 годы согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) перечень организаций образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования, в которых по условиям конкурса размещается государственный образовательный заказ согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования города Шымкент" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Мукан Ш.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Шымкент
от "30" декабря 2020 года № 838
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020-2024 годы
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата города Шымкент от 05.06.2023 № 1325 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации образования, реализующей образовательную программу технического и профессионального, послесреднего образования
Код
Название специональности
В базе 9 класс
(количество мест)
Язык обучения
В базе 11 класс
(количество мест)
Язык обучения
На базе программ технического и профессио
нального, послесредне
го образования
Язык обучения
1
ГККП "Колледж легкой промышленности и сервиса"