"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамыздағы № 49-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 тамызда № 4699 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4449 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 23 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"337 298 889" сандары "337 423 069" сандарымен ауыстырылсын;
"1 197 720" сандары "1 321 900" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"346 732 596" сандары "346 856 776" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 13 августа 2020 года № 49-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 августа 2020 года № 4699
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4449, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "337 298 889" заменить цифрами "337 423 069";
цифры "1 197 720" заменить цифрами "1 321 900";
в подпункте 2):
цифры "346 732 596" заменить цифрами "346 856 776".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық
маслихатының сессия төрағасы А. Джумабаев
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Карашолаков
Жамбыл облыстық мәслихатының
2020 жылғы 13 тамыздағы
№ 49-2 шешіміне қосымша
Жамбыл облыстық мәслихатының
2019 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 41-3 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Жамбылского областного маслихата А. Джумабаев
Секретарь Жамбылского
областного маслихата Б. Карашолаков
Приложение к решению
Жамбылского областного маслихата
№ 49-2 от 13 августа 2020 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского областного маслихата
№ 41-3 от 12 декабря 2019 года
Областной бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

2 869 767
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
967 862
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 008 519
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
526 784
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
366 602
261
Облыстың білім басқармасы
380 570
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
380 570
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
227 184
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
227 184
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
23 067 357
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 441
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
125 455
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 293
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
97 010
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 593
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
620 652
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
51 660
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
205 310
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
21 842 943
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
48 535
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48 535
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
68 365
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2 869 767
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
967 862
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 008 519
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
526 784
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
366 602
261
Управление образования области
380 570
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
380 570
256
Управление координации занятости и социальных программ области
227 184
003
Социальная поддержка инвалидов
227 184
256
Управление координации занятости и социальных программ области
23 067 357
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
118 441
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
125 455
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы
2 293
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
97 010
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 593
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
620 652
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
51 660
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
205 310
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
21 842 943
263
Управление внутренней политики области
48 535
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
48 535
270
Управление по инспекции труда области
68 365
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

66 242
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 123
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
30 227 008
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 900 190
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 526 761
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 373 429
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
885 800
045
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
885 800
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
17 441 018
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
182 060
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
139
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 655 308
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 113 915
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
37 356
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
79 455
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 665 438
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 707 347
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
9 238 651
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 524 994
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
364 820
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
358 067
008
Театр және музыка өнерін қолдау
802 107
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 332 576
017
Cпорт объектілерін дамыту
1 332 576
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 653 136
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 678
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
206 267
003
Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы

66 242
003
Капитальные расходы государственного органа
2 123
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
30 227 008
271
Управление строительства области
11 900 190
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
6 526 761
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 373 429
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
885 800
045
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
885 800
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
17 441 018
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
182 060
005
Капитальные расходы государственного органа
139
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 655 308
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
8 113 915
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
37 356
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
79 455
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 665 438
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 707 347
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
9 238 651
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 524 994
005
Поддержка культурно-досуговой работы
364 820
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
358 067
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
802 107
271
Управление строительства области
1 332 576
017
Развитие объектов спорта
1 332 576
285
Управление физической культуры и спорта области
3 653 136
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
50 678
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
206 267
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях

6 867 832
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
28 942 654
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
23 394 573
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
356 955
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 050 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 268
006
Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау
1 982 000
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
66 821
010
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
22 969
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
1 814
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
13 501
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
60 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 300
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 250 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 664 511
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
700 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 491 071
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
120 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
98 053
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 664 986
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
706 600
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау

6 867 832
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
28 942 654
255
Управление сельского хозяйства области
23 394 573
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
356 955
002
Субсидирование развития семеноводства
1 050 000
003
Капитальные расходы государственного органа
7 268
006
Субсидирование производства приоритетных культур
1 982 000
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
66 821
010
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
22 969
018
Обезвреживание пестицидов
1 814
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
13 501
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
60 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 300
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 250 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 664 511
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
700 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 491 071
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
120 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
98 053
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 664 986
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
706 600
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов

5 000
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
100 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
31 724
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 221 000
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 221 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 737 398
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 329
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 599
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
36 455
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
32 343
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
61 820
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
17 329
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
35 633
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
36 724
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 137 347
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 500
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
220 561
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
70 758
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
259 311
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
76 931
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
182 380
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 644 320
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 637 320
006
Жануарлар дүниесін қорғау
7 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
15 000
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
15 000
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
353 773
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

5 000
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
100 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
31 724
271
Управление строительства области
1 221 000
020
Развитие объектов сельского хозяйства
1 221 000
719
Управление ветеринарии области
1 737 398
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
79 329
003
Капитальные расходы государственного органа
6 599
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
36 455
009
Организация санитарного убоя больных животных
32 343
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
61 820
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
17 329
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
35 633
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
36 724
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 137 347
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 500
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
220 561
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
70 758
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
259 311
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
76 931
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
182 380
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 644 320
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 637 320
006
Охрана животного мира
7 000
255
Управление сельского хозяйства области
15 000
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
15 000
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
353 773
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне

440 282
13
Басқалар
10 072 365
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
3 166 899
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
171 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
128 925
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 000 000
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
778 633
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
88 341
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
260 690
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
260 690
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
536 380
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
536 380
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 342 097
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
2 342 097
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2 724 049
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
2 724 049
261
Облыстың білім басқармасы
71 965
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 965
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
71 203
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 112
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
91
271
Облыстың құрылыс басқармасы
502 654
085
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
294 292
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
208 362
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
372 984
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту

440 282
13
Прочие
10 072 365
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
3 166 899
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
171 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
128 925
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
2 000 000
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
778 633
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
88 341
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
260 690
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
260 690
253
Управление здравоохранения области
536 380
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
536 380
257
Управление финансов области
2 342 097
012
Резерв местного исполнительного органа области
2 342 097
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
2 724 049
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
2 724 049
261
Управление образования области
71 965
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 965
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
71 203
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
71 112
003
Капитальные расходы государственного органа
91
271
Управление строительства области
502 654
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
294 292
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
208 362
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
372 984
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года

372 984
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
23 444
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
23 444
14
Борышқа қызмет көрсету
177 585
257
Облыстың қаржы басқармасы
177 585
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
167 495
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
10 090
15
Трансферттер
133 708 424
257
Облыстың қаржы басқармасы
133 708 424
007
Субвенциялар
127 676 279
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
71 218
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
5 579 287
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
22 314
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
104 326
IІІ. Таза бюджеттік кредит беру
49 517 246
Бюджеттік кредиттер
55 139 182
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
32 871 396
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
133 955
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
133 955
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
892 291
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
892 291
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
21 228
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
21 228
261
Облыстың білім басқармасы
4 246 474
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
4 246 474
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
13 187 424
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру

372 984
285
Управление физической культуры и спорта области
23 444
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
23 444
14
Обслуживание долга
177 585
257
Управление финансов области
177 585
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
167 495
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
10 090
15
Трансферты
133 708 424
257
Управление финансов области
133 708 424
007
Субвенции
127 676 279
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
71 218
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
5 579 287
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
22 314
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
104 326
IІІ. Чистое бюджетное кредитование
49 517 246
Бюджетные кредиты
55 139 182
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
32 871 396
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
133 955
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
133 955
255
Управление сельского хозяйства области
892 291
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
892 291
256
Управление координации занятости и социальных программ области
21 228
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
21 228
261
Управление образования области
4 246 474
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
4 246 474
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
13 187 424
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости