Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 тамыздағы № 189 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 тамызда № 4702 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Жылқыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Б. Сапарбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2020 жылғы 20 тамыздағы
№ 189 қаулысына қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 133 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2711 болып тіркелген, 2015 жылдың 8 тамызында "Ақ Жол" газетінде жарияланған).
2. "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы №133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 332 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2918 болып тіркелген, 2016 жылдың 12 ақпанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылдың 17 ақпанында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы №133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 111 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3045 болып тіркелген, 2016 жылдың 18 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылдың 17 мамырында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 20 августа 2020 года № 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 августа 2020 года № 4702
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образование акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е.Жилкибаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Б. Сапарбаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области от
20 августа 2020 года № 189
Перечень некоторых постановлений акимата Жамбылской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 133 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2711, опубликовано 8 августа 2015 года в газете "Знамя труда").
2. Постановление акимата Жамбылской области от 31 декабря 2015 года №332 "О внесении в постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 133 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2918, опубликовано 12 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 17 февраля 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Постановление акимата Жамбылской области от 31 марта 2016 года № 111 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 133 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3045, опубликовано 18 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 17 мая 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

4. "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы №133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 137 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3082 болып тіркелген, 2016 жылдың 31 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылдың 4 маусымында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы №133 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 92 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3442 болып тіркелген, 2017 жылдың 21 маусымында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы №133 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 18 қыркүйектегі № 198 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3542 болып тіркелген, 2017 жылдың 23 қазанында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы №133 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 33 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3774 болып тіркелген, 2018 жылдың 24 сәуірінде электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 133 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 ақпандағы № 23 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4112 болып тіркелген, 2019 жылдың 28 ақпанында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).

4. Постановление акимата Жамбылской области от 25 апреля 2016 года № 137 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 133 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3082, опубликовано 31 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 4 июня 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
5. Постановление акимата Жамбылской области от 15 мая 2017 года № 92 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 133 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 3442, опубликовано 21 июня 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
6. Постановление акимата Жамбылской области от 18 сентября 2017 года № 198 "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 133 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3542, опубликовано 23 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
7. Постановление акимата Жамбылской области от 12 марта 2018 года № 33 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 133 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3774, опубликовано 24 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
8. Постановление акимата Жамбылской области от 15 февраля 2019 года "О внесения изменений и дополнение в постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 133 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" № 23 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4112, опубликовано 28 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

9. "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 10 маусымдағы № 132 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4262 болып тіркелген, 2019 жылдың 26 маусымында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 22 қарашадағы № 268 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4420 болып тіркелген, 2019 жылдың 29 қарашасында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
11. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін аттестаттаудан өткізуге құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 10 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2942 болып тіркелген, 2016 жылдың 10 наурызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
12. "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 107 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2686 болып тіркелген, 2015 жылдың 9 шілдесінде "Ақ Жол" газетінде жарияланған).
13. "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 107 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 112 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3046 болып тіркелген, 2016 жылдың 13 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
14. "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 107 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 25 қаңтардағы № 16 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3711 болып тіркелген, 2018 жылдың 3 наурызында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).

9. Постановление акимата Жамбылской области от 10 июня 2019 года № 132 "О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 133 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4262, опубликовано 26 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
10. Постановление акимата Жамбылской области от 22 ноября 2019 года № 268 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 133 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4420, опубликовано 29 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
11. Постановление акимата Жамбылской области от 18 января 2016 года № 10 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2942, опубликовано 10 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
12. Постановление акимата Жамбылской области от 21 мая 2015 года № 107 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2686, опубликовано 9 июля 2015 года в газете "Знамя труда").
13. Постановление акимата Жамбылской области от 31 марта 2016 года № 112 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 21 мая 2015 года № 107 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3046, опубликовано 13 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
14. Постановление акимата Жамбылской области от 25 января 2018 года № 16 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 21 мая 2015 года № 107 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3711, опубликовано 3 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

15. "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 107 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 мамырдағы № 96 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3863 болып тіркелген, 2018 жылдың 27 маусымында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
16. "Арнайы білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 132 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2713 болып тіркелген, 2015 жылдың 8 тамызында "Ақ Жол" газетінде жарияланған).
17. "Арнайы білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 132 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 263 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4042 болып тіркелген, 2018 жылдың 28 желтоқсанында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
18. "Білім беру ұйымдарында білім алушыларға академиялық демалыс беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қазандағы № 227 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3588 болып тіркелген, 2017 жылдың 11 қарашасында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
19. "Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 244 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3614 болып тіркелген, 2017 жылдың 13 желтоқсанында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
20. "Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 244 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 15 маусымдағы № 118 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3902 болып тіркелген, 2018 жылдың 24 шілдесінде электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).

15. Постановление акимата Жамбылской области от 24 мая 2018 года № 96 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 21 мая 2015 года № 107 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3863, опубликовано 27 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
16. Постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 132 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере специального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2713, опубликовано 8 августа 2015 года в газете "Знамя труда").
17. Постановление акимата Жамбылской области от 19 декабря 2018 года № 263 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 132 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере специального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4042, опубликовано 28 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном вид).
18. Постановление акимата Жамбылской области от 26 октября 2017 года № 227 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление академических отпусков обучающимся в организациях образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3588, опубликовано 11 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
19. Постановление акимата Жамбылской области от 14 ноября 2017 года № 244 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3614, опубликовано 13 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
20. Постановление акимата Жамбылской области от 15 июня 2018 года № 118 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 14 ноября 2017 года № 244 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3902, опубликовано 24 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

21. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 333 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2895 болып тіркелген, 2016 жылдың 23 қаңтарында "Ақ жол" газетінде, 2016 жылдың 3 ақпанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2018 жылдың 4 ақпанында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
22. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беруұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 243 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3612 болып тіркелген, 2017 жылдың 15 желтоқсанында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
23. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 243 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 10 маусымдағы № 133 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4263 болып тіркелген, 2019 жылдың 25 маусымында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
24. "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 134 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2702 болып тіркелген, 2015 жылдың 4 тамызында "Ақ жол" газетінде, 2016 жылдың 18 ақпанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
25. "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 134 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 109 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3043 болып тіркелген, 2016 жылдың 11 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылдың 13 мамырында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).

21. Постановление акимата Жамбылской области 31 декабря 2015 года № 333 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2895, опубликовано 23 января 2016 года в газете "Знамя труда", 03 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 04 февраля 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
22. Постановление акимата Жамбылской области от 14 ноября 2017 года № 243 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3612, опубликовано 15 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
23. Постановление акимата Жамбылской области от 10 июня 2019 года № 133 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 14 ноября 2017 года № 243 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4263, опубликовано 25 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
24. Постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 134 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2702, опубликовано 4 августа 2015 года в газете "Знамя труда", 18 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
25. Постановление акимата Жамбылской области от 31 марта 2016 года № 109 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 134 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3043, опубликовано 11 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 13 мая 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

26. "Орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 124 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2689 болып тіркелген, 2015 жылдың 11 шілдесінде "Ақ жол" газетінде, 2015 жылдың 25 тамызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
27. "Орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 124 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 110 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3044 болып тіркелген, 2016 жылдың 13 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).
28. "Орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 124 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 мамырдағы № 97 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3864 болып тіркелген, 2018 жылдың 27 маусымында электрондық түрдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған).

26. Постановление акимата Жамбылской области от 3 июня 2015 года № 124 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2689, опубликовано 11 июля 2015 года в газете "Знамя труда", 25 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
27. Постановление акимата Жамбылской области от 31 марта 2016 года № 110 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 3 июня 2015 года № 124 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3044, опубликовано 13 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
28. Постановление акимата Жамбылской области от 24 мая 2018 года № 97 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 3 июня 2015 года № 124 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3864, опубликовано 27 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).