"Жамбыл облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №266 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 227 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қазанда № 4759 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Кодексінің 264 бабының 1 тармағына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении дополнения в постановление акимата Жамбылской области от 24 декабря 2018 года № 266 "Об определении территории для старательства по Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 12 октября 2020 года № 227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 октября 2020 года № 4759
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 1 статьи 264 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

29,08
4
72
59
3,76
42
36
31,33
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Мәдиевке жүктелсін.

29,08
4
72
59
3,76
42
36
31,33
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области А. Мадиева.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Б. Сапарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи ресурстар
министрлігі Геология комитетінің
"Оңтүстiкқазжерқойнауы" Оңтүстiк Қазақстан
өңiраралық геология
департаментiнің басшысы
__________________ А. Абдығалымов
"____" ______________2020 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Экология,
геология және табиғи ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Жамбыл облысы бойынша
Экология департаменті басшысының
міндетін атқарушы
__________________А. Латыпов
"____" ______________2020 жыл

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Б. Сапарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Южно-Казахстанского
межрегионального департамента геологии
Комитета геологии Министерства экологии,
геологии и природных ресурсов Республики
Казахстан "Южказнедра"
__________________А. Абдыгалимов
"____" ______________2020 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя Департамента экологии
по Жамбылской области Комитета
экологического регулирования и
контроля Министерства экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
__________________ А. Латыпов
"____" ______________2020 года