Қоршаған ортаны қорғау саласындағы Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 290 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 4858 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 тамыздағы №176 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде №3525 болып тіркелген, 2017 жылдың 28 қыркүйегінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкісінде жарияланған).
2) "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 176 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 наурыздағы №40 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде №4142 болып тіркелген, 2019 жылдың 10 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкісінде жарияланған).
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Нығмашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Б. Сапарбаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области в области охраны окружающей среды
Постановление акимата Жамбылской области от 23 декабря 2020 года № 290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 декабря 2020 года № 4858
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) Постановление акимата Жамбылской области от 21 августа 2017 года № 176 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3525, опубликовано 28 сентября 2017 года в Эталонно-контрольном банке нормативно-правовых актов).
2) Постановление акимата Жамбылской области от 12 марта 2019 года № 40 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 21 августа 2017 года №176 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4142, опубликовано 10 апреля 2019 года в Эталонно-контрольном банке нормативно-правовых актов).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Б.Нигмашева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Б. Сапарбаев