"Тараз қаласында 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 4524 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 27 ақпандағы № 724 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 наурызда № 4515 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына және 62 бабының 6 тармағына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении дополнения в постановление акимата города Тараз от 27 декабря 2019 года №4524 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год в городе Тараз"
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 27 февраля 2020 года № 724. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 марта 2020 года № 4515
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 и пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Тараз қаласында 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 4524 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4474 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 30 желтоқсанында жарияланған) келесідей толықтыру енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы төмендегі мектепке дейінгі мемлекеттік жекешелік әріптестік негізіндегі ұйымдармен толықтырылсын:
мектепке дейінгі мемлекеттік жекешелік әріптестік негізіндегі ұйымдар
"Айзада РК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

1. Внести в постановление акимата города Тараз от 27 декабря 2019 года за № 4524 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год в городе Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных прововых актов № 4474, опубликовано в этолонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 30 декабря 2019 года) следующее дополнение:
дополнить приложение указанного постановления нижеследующие дошкольные организации на основе государственно-частного партнерства:
дошкольные организации на основе государственно-частного партнерства
Товарищество с ограниченной ответственностью "АЙЗАДА РК"

100
29344
10000
"Damu-Taraz" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Do-Re-Mi" бөбекжай-бақшасы
85
29344
10000
2. "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Тараз қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.

100
29344
10000
Товарищество с ограниченной ответственностью "Damu-Taraz" ясли-сад "Do-Re-Mi"
85
29344
10000
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата города Тараз" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Тараз;
3) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары К.Олжабайға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының әкімі А. Карабалаев

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз К. Олжабая.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Тараз А. Карабалаев