"2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы №59-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы № 62-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 наурызда № 4521 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы №59-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4466 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"22525585" сандары "22530164" сандарымен ауыстырылсын;
"20881976" сандары "20886555" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"22525585" сандары "22549475" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-89751" сандары "-109062" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"89751" сандары "109062" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 19 декабря 2019 года №59-3 "О районном бюджете на 2020–2022 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 10 марта 2020 года № 62-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 марта 2020 года № 4521
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 19 декабря 2019 года №59-3 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4466) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "22525585" заменить цифрами "22530164";
цифры "20881976" заменить цифрами "20886555";
в подпункте 2)
цифры "22525585" заменить цифрами "22549475";
в подпункте 5)
цифры "-89751" заменить цифрами "-109062";
в подпункте 6)
цифры "89751" заменить цифрами "109062";

Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Рапилбеков
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2019 жылғы 59-3 желтоқсандағы
шешіміне қосымша 1
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий Байзакского
районного маслихата С. Рапилбеков
Секретарь Байзакского
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1
Байзакского районного
маслихата от 19 декабря 2019
года № 59-3
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы