"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 57-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қазандағы № 70-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қазанда № 4775 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 57-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4467 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 27 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"17 842 503" сандары "18 434 846" сандарымен ауыстырылсын;
"2 802 810" сандары "3 128 010" сандарымен ауыстырылсын;
"74 200" сандары "85 000" сандарымен ауыстырылсын;
"14 959 323" сандары "15 215 666" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"19 334 185" сандары "19 844 443" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"53 171" сандары "863 582" сандарымен ауыстырылсын;
"947 858" сандары "889 941" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-2 413 146" сандары "-2 355 229" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"2 413 146" сандары "2 355 229" сандарымен ауыстырылсын;
"2 283 417" сандары "2 244 000" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
"102 682" сандары "113 738" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 57-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 26 октября 2020 года № 70-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 октября 2020 года № 4775
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 57-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4467, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "17 842 503" заменить цифрами "18 434 846";
цифры "2 802 810" заменить цифрами "3 128 010";
цифры "74 200" заменить цифрами "85 000";
цифры "14 959 323" заменить цифрами "15 215 666";
в подпункте 2):
цифры "19 334 185" заменить цифрами "19 844 443";
в подпункте 3):
цифры "53 171" заменить цифрами "863 582";
цифры "947 858" заменить цифрами "889 941";
в подпункте 5):
цифры "- 2 413 146" заменить цифрами "-2 355 229";
в подпункте 6):
цифры "2 413 146" заменить цифрами "2 355 229";
цифры "2 283 417" заменить цифрами "2 244 000";
в пункте 6:
цифры "102 682" заменить цифрами "113 738".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 настоящего решения.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Сматов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 қазандағы
№ 70-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 57-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
сомасы, мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

3. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Сматов
Секретарь маслихата Жамбылского района Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
№ 70-2 от 23 октября 2020 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
№ 57-2 от 24 декабря 2020 года
Бюджет Жамбылского района на 2020 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

25488
022
Жетім баланы (және жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге
199
023
Әдістемелік жұмыс
34760
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
41053
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
309796
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1033988
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2424206
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1037784
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1037784
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
78231
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
39301
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
38930
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1225730
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
981485
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38821
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1377
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40002
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4931
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
30494
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
54804
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
73816
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
81236
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33801
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3285
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
796
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
31782
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

25488
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) – сироту и ребенка (детей), оставщегося без попечения родителей
199
023
Методическая работа
34760
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
41053
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
309796
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1033988
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2424206
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1037784
005
Государственная адресная социальная помощь
1037784
464
Отдел образования района (города областного значения)
78231
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
39301
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
38930
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1225730
002
Программа занятости
981485
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38821
006
Оказание жилищной помощи
1377
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40002
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4931
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30494
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
54804
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
73816
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
81236
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33801
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3285
021
Капитальные расходы государственного органа
796
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
31782
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях