"Cалық салу объектісінің Жамбыл ауданының елді мекенінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 қарашасындағы № 620 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 607 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 4814 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Салық салу объектісінің Жамбыл ауданының елдi мекенінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Жамбыл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 қарашасындағы № 620 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізілімінде № 4439 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 11 желтоқсанында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жамбыл ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ерлан Қыдыралыұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жамбыл ауданының әкімі С. Арубаев
"Келісілді"
Жамбыл ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы
_____________М. Тленчиев
"___" ____ 2020 жыл
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 27 қарашадағы
№ 607 қаулысына қосымша
Салық салу объектісінің Жамбыл ауданының елді мекенінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Ауылдық округтің атауы
Елді мекендердің атауы
Коэффицент
1
Айшабибі ауылдық округі
Айшабибі ауылы
2,15
Қаратау бөлімшесі
1,3
Әулиекөл ауылы
1,2
2
Ақбұлым ауылдық округі
Ақбұлым ауылы
2,25
3
Аса ауылдық округі
Аса ауылы
2,25
Рахат ауылы
1.8
4
Бесағаш ауылдық округі
Бесағаш ауылы
1,7
Турксиб ауылы
2,15
5
Ерназар ауылдық округі
Ерназар ауылы
1,6
6
Жамбыл ауылдық округі
Шайқорық ауылы

О внесении изменении к постановлению акимата Жамбылского района от 29 ноября 2019 года № 620 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающее место расположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жамбылского района"
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 27 ноября 2020 года № 607. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 ноября 2020 года № 4814
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "статьи 529" от 25 декабря 2017 года, со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылского района от 29 ноября 2019 года № 620 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих расположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жамбылского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4439, опубликован 11 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел финансов акимата Жамбылского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) настоящее постановление после государственной регистрации направить на официальное опубликование в течение десяти календарных дней;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылского района;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ерлан Кыдыралыулы.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Жамбылского района С. Арубаев
"Согласовано"
Руководитель Управление
государственных доходов по
Жамбылскому району
_____________М. Тленчиев
"___" ____ 2020 год
Приложение к постановлению
акимата Жамбылского района
от 27 ноября 2020 года № 607
Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жамбылского района
Наименование сельского округа
Наименование населенных пунктов
Коэффициент
1
Айшабибинский сельский округ
Село Айшабиби
2,15
Участок Каратау
1,3
Село Аулиекол
1,2
2
Акбулымский сельский округ
Село Акбулым
2,25
3
Асинский сельский округ
Село Аса
2,25
Село Рахат
1.8
4
Бесагашский сельский округ
Село Бесагаш
1,7
Село Турксиб
2,15
5
Ерназарский сельский округ
Село Ерназар
1,6
6
Жамбылский сельский округ
Село Шайкорык