Қызылқайнар ауылдық округінің Қызылқайнар, Жасөркен ауылдарындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қызылқайнар ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 18 наурыздағы № 13 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 4532 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылдың 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқайнар ауылдық округінің Қызылқайнар және Жасөркен ауылдарының көше атаулары өзгертілсін:
1) Қызылқайнар ауылы бойынша:
Мир көшесі Бірлік көшесіне.
2) Жасөркен ауылы бойынша:
Набережная көшесі Көкорай көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қызылқайнар ауылдық округі әкімінің орынбасары А.Урпековке жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылқайнар ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы А. Урпеков

О переименовании улиц села Кызылкайнар, Жасоркен Кызылкайнарского сельского округа
Решение акима Кызылкайнарского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области от 18 марта 2020 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 марта 2020 года № 4532
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 27 декабря 2019 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы сел Кызылкайнар и Жасоркен Кызылкайнарского сельского округа:
1) по селу Кызылкайнар:
улицу Мира на улицу Бірлік.
2) по селу Жасоркен:
улицу Набережная на улицу Көкорай.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Кызылкайнарского сельского округа А.Урпекова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Кызылкайнарского сельского округа А. Урпеков