Жуалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы "Жуалы ауданында мүгедек қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" № 7-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 қарашадағы № 73-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қарашада № 4791 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 ақпандағы № 20-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 28.02.2022 № 20-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі Заңының 16 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жуалы ауданында мүгедек қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 7-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3214 болып тіркелген, 2016 жылдың 23 қарашасында электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақтың 3) тармақшасындағы "тұрғылықты тұратын жері бойынша тіркелгенін растайтын құжат (мекенжай анықтамасы немесе ауыл әкімінің анықтамасы);" деген сөздер алынып тасталынсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Г. Мусаханова
Жуалы аудандық
мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков

О внесении изменений в решение маслихата Жуалынского района от 21 октября 2016 года № 7-4 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в Жуалынском районе"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 3 ноября 2020 года № 73-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 ноября 2020 года № 4791. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 28 февраля 2022 года № 20-3
Сноска. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 28.02.2022 № 20-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жуалынского района от 21 октября 2016 года № 7-4 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в Жуалынском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3214, опубликовано 23 ноября 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 3) пункта 2 исключить слова "документ, подтверждающий регистрацию по постоянному месту жительства, (адресная справка или справка сельского акима);".
2. Контроль за исполнением и опубликование на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально -экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Жуалынского
районного маслихата Г. Мусаханова
Секретарь Жуалынского
районного маслихата Е. Тлеубеков