2020 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 169 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 4546 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 6) тармақшасына сәйкес Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2020 год
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 8 апреля 2020 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 апреля 2020 года № 4546
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Меркі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы №164 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2019 жылдың 27 мамырындағы № 4249 болып тіркелген, 2019 жылдың 31 мамырындағы электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылсын деп танылсын.

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к данному постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Меркенского района Жамбылской области № 164 от 20 мая 2019 года "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4249 от 27 мая 2019 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в электронном виде 31 мая 2019 года).

3. Меркі ауданы әкімдігінің "Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес жұмысқа орналастыру бойынша шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қасым Марат Жарылқасынұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Меркі ауданының әкімі М. Өмірбек
Меркі ауданы әкімдігінің

3. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения" акимата Меркенского района принять меры по трудоустройству инвалидов в соответствии с квотой.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Касым Марат Жарылкасынулы
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Меркенского района М. Өмірбек
Приложение к постановлению
акимата Меркенского района