"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №61-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 77-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 4827 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашасындағы №51-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4820 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №61-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4469 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 30 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"18226666" сандары "18612283" сандарымен ауыстырылсын;
"1550710" сандары "1565400" сандарымен ауыстырылсын;
"5300" сандары "5610" сандарымен ауыстырылсын;
"50000" сандары "35000" сандарымен ауыстырылсын;
"16620656" сандары "17006273" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"20972698" сандары "21358315" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"353267" сандары "444941" сандарымен ауыстырылсын;
"381818" сандары "473492" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-3099299" сандары "-3190973" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"3099299" сандары "3190973" сандарымен ауыстырылсын;
"3080546" сандары "3172220" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2019 года №61-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 4 декабря 2020 года № 77-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 декабря 2020 года № 4827
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 51-2 от 30 ноября 2020 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4820) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2019 года №61-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4469, опубликовано 30 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "18226666" заменить цифрами "18612283";
цифры "1550710" заменить цифрами "1565400";
цифры "5300" заменить цифрами "5610";
цифры "50000" заменить цифрами "35000";
цифры "16620656" заменить цифрами "17006273";
в подпункте 2):
цифры "20972698" заменить цифрами "21358315";
в подпункте 3):
цифры "353267" заменить цифрами "444941";
цифры "381818" заменить цифрами "473492";
в подпункте 5):
цифры "-3099299" заменить цифрами "-3190973";
в подпункте 6):
цифры "3099299" заменить цифрами "3190973";
цифры "3080546" заменить цифрами "3172220".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік – экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Меркі аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Р. Нуралбеков
Меркі аудандық мәслихатының
хатшысы И. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№61-3 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий Меркенского
районного маслихата Р. Нуралбеков
Секретарь Меркенского
районного маслихата И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 23 декабря 2019 года №61-3
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

197929
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
512460
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
512460
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1670204
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25837
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
227900
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
18878
023
Әдістемелік жұмыс
44467
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
51334
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
349948
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
951840
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1769310
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
643472
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
643472
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
23248
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1817
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
21431
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
986235
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
752731
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20571
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
66458
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3086
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21317
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
39122
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
82937
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

197929
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
512460
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
512460
464
Отдел образования района (города областного значения)
1670204
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25837
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
227900
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18878
023
Методическая работа
44467
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
51334
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
349948
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
951840
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1769310
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
643472
005
Государственная адресная социальная помощь
643472
464
Отдел образования района (города областного значения)
23248
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1817
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа
21431
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
986235
002
Программа занятости
752731
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20571
006
Оказание жилищной помощи
13
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
66458
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3086
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21317
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39122
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
82937
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

14450
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
48989
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
48989
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
37536
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
37536
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
74407
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
74407
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29892
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
43894
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
621
12
Көлік және коммуникация
1529468
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1529468
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18781
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1400917
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
109467
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
303
13
Басқалар
1464723
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
9604
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9604
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
387580
062
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
387580
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
744791
077
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
744791
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
322748
079
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
322748
14
Борышқа қызмет көрсету
44
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
44
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
44
15
Трансферттер

14450
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
48989
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
48989
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
37536
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
37536
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
74407
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
74407
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
29892
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
43894
015
Капитальные расходы государственного органа
621
12
Транспорт и коммуникации
1529468
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1529468
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
18781
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1400917
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
109467
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
303
13
Прочие
1464723
452
Отдел финансов района (города областного значения)
9604
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9604
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
387580
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
387580
464
Отдел образования района (города областного значения)
744791
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
744791
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
322748
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
322748
14
Обслуживание долга
44
452
Отдел финансов района (города областного значения)
44
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
44
15
Трансферты