2021-2023 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 80-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 4877 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Меркі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1-1. Ақтоған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер -36065 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6210 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –29855 мың теңге;
шығындар –39432 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер –0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – -3367 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3367 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-3367 мың теңге.
1-2. Жамбыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер -57943 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28470 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –29363 мың теңге;
шығындар –66577 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер –0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – -8634 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 8634 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-8634 мың теңге.

О бюджете сельских округов Меркенского района на 2021-2023 годы
Решение Меркенского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 80-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 декабря 2020 года № 4877
В соответствии статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1-1. Утвердить бюджет Актоганского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
доходы –36065 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6210 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –29855 тысяч тенге;
затраты –39432 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – - 3367 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3367 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -3367 тысяч тенге.
"1-2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
доходы – 57943 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28470 тысяч тенге;
неналоговые поступления –110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –29363 тысяч тенге;
затраты –66577 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – - 8634 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 8634 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -8634 тысяч тенге.

Ескерту. 1 – тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 28.12.2021 № 20-2 (01.01.2021 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар көзделмеген.
3. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған ағымдағы нысаналы трансферт сомасы ескерілсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік – экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 28.12.2021 №20-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Бюджетные программы, не подлежащие секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2021 год не предусмотрены.
3. В бюджете сельских округов на 2021 год предусмотреть суммы целевых текущих трансфертов.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально - экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.

5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Меркі аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы Р. Нуралбеков
Меркі аудандық мәслихат
хатшысы И. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 80-2 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Ақтоған ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда– Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 28.12.2021 №20-2 (01.01.2021 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Меркенского районного маслихата Р. Нуралбеков
Секретарь Меркенского
районного маслихата И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 29 декабря 2020 года № 80-2
Бюджет Актоганского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 28.12.2021 № 20-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2