Аспара ауылдық округінің Аспара ауылындағы Аспаринская көшесінің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы Аспара ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 1-04/07 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 мамырда № 4619 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аспара ауылдық округінің Аспара ауылының Аспаринская көшесінің атауы Аспара көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аспара ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Н. Кенишбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелгеннен күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аспара ауылдық округінің әкімі Г. Оспанбекова

О переименовании улицы Аспаринская села Аспара Аспаринского сельского округа
Решение акима Аспаринского сельского округа Меркенского района Жамбылской области от 26 мая 2020 года № 1-04/07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 мая 2020 года № 4619
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 27 декабря 2019 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Аспаринская села Аспара Аспаринского сельского округа на улицу Аспара.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Аспаринского сельского округа Н. Кенишбаеву.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аспаринского сельского округа Г. Оспанбекова