"2020-2022 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №53-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қазандағы № 67-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қарашада № 4796 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 52-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 66-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4786 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихатШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 53-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4472 болып тіркелген, электрондық түрде 2020 жылдың 6 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1. Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"427 092" деген сандары "439 063" деген сандарымен ауыстырылсын;
"20 041" деген сандары "24 185" деген сандарымен ауыстырылсын;
"407 051" деген сандары "414 878" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"577 385" деген сандары "583 665" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-150 293" деген сандары "-144 602" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"150 293" деген сандары "144 602" деген сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде: "138 765" деген сандары "133 074" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.2. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"188 218" деген сандары "183 042" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5 355" деген сандары "3 855" деген сандарымен ауыстырылсын;
"182 863" деген сандары "179 187" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"199 639" деген сандары "193 501" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-11 421" деген сандары "-10 459" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"11 421" деген сандары "10 459" деген сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде: "8 800" деген сандары "7 838" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.3. Кеңес ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №53-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2020–2022 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 30 октября 2020 года № 67-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 ноября 2020 года № 4796
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Мойынкумского районного маслихата от 23 октября 2020 года № 66-2 "О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 52-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4786) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 53-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4472, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 января 2020 года в электоронном виде) следующие изменения:
1.1. По Мойынкумскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "427 092" заменить цифрами "439 063";
цифры "20 041" заменить цифрами "24 185";
цифры "407 051" заменить цифрами "414 878";
в подпункте 2):
цифры "577 385" заменить цифрами "583 665";
в подпункте 5):
цифры "- 150 293" заменить цифрами "-144 602";
в подпункте 6):
цифры "150 293" заменить цифрами "144 602", в том числе: цифры "138 765" заменить цифрами "133 074".
1.2. По Берликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "188 218" заменить цифрами "183 042";
цифры "5 355" заменить цифрами "3 855";
цифры "182 863" заменить цифрами "179 187";
в подпункте 2):
цифры "199 639" заменить цифрами "193 501";
в подпункте 5):
цифры "-11 421" заменить цифрами "- 10 459";
в подпункте 6):
цифры "11 421" заменить цифрами "10 459", в том числе: цифры "8 800" заменить цифрами "7 838".
1.3. По Кенесскому сельскому округу:
в подпункте 1):

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық
мәслихатының сесиия төрағасы К. Туешиева
Мойынқұм аудандық
мәслихатының хатшысы Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 53-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Мойынқұм ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Мойынкумского районного маслихата К. Туешиева
Секретарь маслихата
Мойынкумского района Ш. Исабеков
Приложение 1 к решению
Мойынкумского районного маслихата
от 25 декабря 2019 года №53-2
Бюджет Мойынкумского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1
2
3
4
5