"2020-2022 жылдарға арналғанаудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылдың 23 желтоқсандағы №51-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы № 55-8 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 маусымда № 4646 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы №47-8 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4630 болып тіркелген) Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 51-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4473 болып тіркелген,2019 жылдың 30 желтоқсанында Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"17162888" сандары "17246428" сандарымен ауыстырылсын;
"2989630" сандары "2989720" сандарымен ауыстырылсын;
"14155812" сандары "14239262" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"19116545" сандары "19200085" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 23 декабря 2019 года №51-5 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 23 июня 2020 года № 55-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 июня 2020 года № 4646
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 15 июня 2020 года № 47-8 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4630) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова от 23 декабря 2019 года №51-5 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4473, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "17 162 888" заменить цифрами "17 246 428";
цифры "2 989 630" заменить цифрами "2 989 720";
цифры "14 155 812" заменить цифрами "14 239 262";
в подпункте 2):
цифры "19 116 545" заменить цифрами "19 200 085".

Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихаттың сессия төрағасы С. Далибаев
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихат хатшысы Т. Джаманбаев
Т.Рысқұлов аудандық
мәслихаттың 2019 жылғы
23 желтоқсандағы №51-5
шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты Кірістер атауы
сомасы, мың теңге 2020
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
района Турара Рыскулова С. Далибаев
Секретарь маслихата
района Турара Рыскулова Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№51-5 от 23 декабря 2019 года
Бюджет района на 2020 год
Категория Наименование доходов
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

32698
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1650
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36856
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4417
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
41063
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға киындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
28087
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57659
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
112741
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41655
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3137
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
16291
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
32010
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3133
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10515
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2718323
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
239880
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
239880
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
934711
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
934711
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1473772
012
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
32037
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1441735
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15413
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
13351
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2062
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

32698
006
Оказание жилищной помощи
1650
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36856
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4417
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41063
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28087
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57659
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
112741
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41655
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6000
021
Капитальные расходы государственного органа
3137
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов Республике Казахстан на 2012-2018 годы
16291
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
32010
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3133
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10515
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2718323
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
239880
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
239880
464
Отдел образования района (города областного значения)
934711
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
934711
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1473772
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
32037
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1441735
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15413
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
13351
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2062
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)