Сарысу ауданында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 ақпандағы № 27 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 ақпанда № 4505 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес, Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год в Сарысуском районе
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 3 февраля 2020 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 февраля 2020 года № 4505
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Cарысу ауданында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің Л. Нұрмахановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарысу ауданының әкімі Қ. Мәдібек
Сарысу ауданы әкімдігінің
2020 жылдың 3 ақпандағы
№ 27 қаулысына қосымша
Сарысу ауданында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Білім беру ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (балабақшалар) ауыл
"Сарысу ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ертөстік балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год в Сарысуском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурмаханову Л.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарысуского района Қ. Мәдібек
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от 3 февраля 2020 года № 27
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год в Сарысуском районе
Наименование организации образования
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника
Государственные дошкольные организаций (детские сады), село
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Ер төстік отдела образования акимата Сарысуского района"
25