"Сарысу ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айкындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 25-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 ақпандағы № 68-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 ақпанда № 4507 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 сәуірдегі № 4-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 07.04.2021 № 4-3 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Занының 6 бабының 2-3 тармағына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, Сарысу аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сарысу ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 25-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3669 болып тіркелген, 2018 жылдың 22 қаңтарында Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидалары:
5-тармақтың 1.1.) тармақшасындағы "150 000 (жүз елу мың)" деген сандар мен сөздер "300 000 (үш жүз мың)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтың 1.2.) тармақшасындағы "15 000 (он бес мың)" деген сандар мен сөздер "30 000 (отыз мың)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтың 1.3.) тармақшасындағы "15 000 (он бес мың)" деген сандар мен сөздер "30 000 (отыз мың)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтың 2) тармақшасындағы "30 000 (отыз мың)" деген сандар мен сөздер "50 000 (елу мың)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №25-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сарысускому району"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 14 февраля 2020 года № 68-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 февраля 2020 года № 4507. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 7 апреля 2021 года № 4-3
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 07.04.2021 № 4-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Сарысуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 25-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сарысускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3669, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2018 года) следующие изменения:
Правила оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
в подпункте 1.1.) пункта 5 цифры и слова "150 000 (сто пятьдесят тысяч)" заменить цифрами и словами "300 000 (тристо тысяч)";
в подпункте 1.2.) пункта 5 цифры и слова "15 000 (пятнадцать тысяч)" заменить цифрами и словами "30 000 (тридцать тысяч)";
в подпункте 1.3.) пункта 5 цифры и слова "15 000 (пятнадцать тысяч)" заменить цифрами и словами "30 000 (тридцать тысяч)";
в подпункте 2) пункта 6 цифры и слова "30 000 (тридцать тысяч)" заменить цифрами и словами "50 000 (пятьдесят тысяч)";
подпункт 2) пункта 10 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономике, финансов, бюджета, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Сейналиев
Сарысу аудандық мәслихат
хатшысы С. Бегеев

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии Сарысуского
районного маслихата А. Сейналиев
Секретарь Сарысуского
районного маслихата С. Бегеев