"2020-2022 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 69-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 ақпанда № 4514 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 ақпандағы № 68-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4512 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 - 2022 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4484 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2020 жылдың 6 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
2) тармақшада:
"1 130 923" сандары "1 147 390" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-16 467" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "16 467" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "16 467" сандарымен ауыстырылсын.
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"475 346" сандары "475 583" сандарымен ауыстырылсын;
"468 446" сандары "468 683" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"475 346" сандары "479 009" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-3 426" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "3 426" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "3 426" сандарымен ауыстырылсын.
Жайылма ауылдық округі бойынша:
2) тармақшада:
"60 127" сандары "61 248" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-1 121" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "1 121" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "1 121" сандарымен ауыстырылсын.
Жаңаарық ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"80 388" сандары "80 495" сандарымен ауыстырылсын;
"79 138" сандары "79 245" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"80 388" сандары "80 495" сандарымен ауыстырылсын.
Жаңаталап ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 67-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2020-2022 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 21 февраля 2020 года № 69-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 февраля 2020 года № 4514
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 14 февраля 2020 года № 68-2 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2019 года №66-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4512) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 67-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4484, опубликовано 6 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
в подпункте 2):
цифры "1 130 923" заменить цифрами "1 147 390";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-16 467";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "16 467";
цифру "0" заменить цифрами "16 467".
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "475 346" заменить цифрами "475 583";
цифры "468 446" заменить цифрами "468 683";
в подпункте 2):
цифры "475 346" заменить цифрами "479 009";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-3 426";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "3 426";
цифру "0" заменить цифрами "3 426".
По Жайылминскому сельскому округу:
в подпункте 2):
цифры "60 127" заменить цифрами "61 248";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-1 121";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "1 121";
цифру "0" заменить цифрами "1 121".
По Жанаарыкскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "80 388" заменить цифрами "80 495";
цифры "79 138" заменить цифрами "79 245";
в подпункте 2):
цифры "80 388" заменить цифрами "80 495".
По Жанаталапскому сельскому округу:
в подпункте 1):

Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық
мәслихатының сессия төрағасы А. Сейналиев
Сарысу аудандық мәслихат
хатшысы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2020 жылғы 21 ақпандағы
№ 69-2 шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 67-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Жаңатас қаласы әкімі аппаратының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

Приложения 1, 2, 3 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Сарысуского
районного маслихата А. Сейналиев
Секретарь Сарысуского районного
маслихата С. Бегеев
Приложение 1 к решению
Сарысукого районного маслихата
от 21 февраля 2020 года № 69-2
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 67-2
Бюджет аппарата акима города Жанатас на 2020 год
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ