"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы №66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 71-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 сәуірде № 4562 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 66-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4475 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 31 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
2) тармақшада:
"13 514 099" сандары "13 911 989" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"20 116" сандары "342 621" сандарымен ауыстырылсын;
"63 624" сандары "386 129" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"- 113 796" сандары "- 834 191" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"113 796" сандары "834 191" сандарымен ауыстырылсын;
"63 624" сандары "784 019" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 66-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 14 апреля 2020 года № 71-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 апреля 2020 года № 4562
В соответствии с пунктом 5 статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 66-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4475, опубликовано 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 2):
цифры "13 514 099" заменить цифрами "13 911 989";
в подпункте 3):
цифры "20 116" заменить цифрами "342 621";
цифры "63 624" заменить цифрами "386 129";
в подпункте 5):
цифры "- 113 796" заменить цифрами "- 834 191";
в подпункте 6):
цифры "113 796" заменить цифрами "834 191";
цифры "63 624" заменить цифрами "784 019".

Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Н. Романов
Сарысу аудандық мәслихат
хатшысы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының

Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Сарысуского
районного маслихата Н. Романов
Секретарь Сарысуского
районного маслихата С. Бегеев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного

12171
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
9200
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
32450
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
32450
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
81291
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
81291
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
20947
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
16866
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
43478
12
Көлік және коммуникация
534324
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
517726
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6372
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
511354
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16598
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
16598
13
Басқалар
108149
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
64329
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
64329
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
43820
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
43820
15
Трансферттер
1721155
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1721155
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
92005
038
Субвенциялар
1629150
ІІІ. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТ БЕРУ
342621
Бюджеттік кредиттер
386129
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
322505
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
113336
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру

12171
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
9200
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
32450
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
32450
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
81291
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
81291
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
20947
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
16866
015
Капитальные расходы государственного органа
43478
12
Транспорт и коммуникации
534324
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
517726
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
6372
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
511354
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16598
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
16598
13
Прочие
108149
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
64329
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
64329
452
Отдел финансов района (города областного значения)
43820
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
43820
15
Трансферты
1721155
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1721155
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
92005
038
Субвенции
1629150
ІІІ. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
20116
Бюджетные кредиты
63624
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
322505
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
113336
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости