"2020-2022 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 77-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 4661 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы №76-8 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4638 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 - 2022 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №67-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4484 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2020 жылдың 6 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"491 222" сандары "485 559" сандарымен ауыстырылсын;
"484 322" сандары "478 659" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"494 648" сандары "488 985" сандарымен ауыстырылсын.
Тоғызкент ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"120 993" сандары "120 993" сандарымен ауыстырылсын:
"119 588" сандары "119 588" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"140 620" сандары "140 620" сандарымен ауыстырылсын.
Түркістан ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"84 254" сандары "89 348" сандарымен ауыстырылсын:
"82 793" сандары "87 887" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"84 254" сандары "89 348" сандарымен ауыстырылсын.
Досбол ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"50 947" сандары "53 288" сандарымен ауыстырылсын;
"50 352" сандары "52 693" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"50947" сандары "53 288" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 67-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2020-2022 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 30 июня 2020 года № 77-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 июля 2020 года № 4661
В соответствии со статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 24 июня 2020 года №76-8 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2019 года №66-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4638) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 67-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4484, опубликовано 6 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
в пункте 1:
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "491 222" заменить цифрами "485 559";
цифры "484 322" заменить цифрами "478 659";
в подпункте 2):
цифры "494 648" заменить цифрами "488 985".
По Тогызкентскому сельскому округу:
цифры "120 993" заменить цифрами "120 993";
цифры "119 588" заменить цифрами "119 588";
в подпункте 2):
цифры "140 620" заменить цифрами "140 620".
По Туркестанскому сельскому округу:
цифры "84 254" заменить цифрами "89 348";
цифры "82 793" заменить цифрами "87 887";
в подпункте 2):
цифры "84 254" заменить цифрами "89 348".
По Досболскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "50 947" заменить цифрами "53 288";
цифры "50 352" заменить цифрами "52 693";
в подпункте 2):
цифры "50 947" заменить цифрами "53 288".

Аталған шешімнің 2-1, 7-1, 8-1, 9-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Т. Оразбаев
Сарысу аудандық
мәслихат хатшысы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының

Приложения 2-1, 7-1, 8-1, 9-1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Сарысуского
районного маслихата Т. Оразбаев
Секретарь Сарысуского
районного маслихата С. Бегеев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного