"Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 ақпандағы №26 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 213 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қыркүйекте № 4745 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27 баптарына сәйкес Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 ақпандағы №26 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілінде № 4500 болып тіркелген, 2020 жылы 7 ақпанда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген қосымшадағы 3, 4 және 5 жолдар алынып тасталсын.
2. "Сарысу ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Имашев Ерлан Оспанбекұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Жаксылыков

О внесении изменений в постановление акимата Сарысуского района от 3 февраля 2020 года №26 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 17 сентября 2020 года № 213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 сентября 2020 года № 4745
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сарысуского района от 3 февраля 2020 года №26 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4500, опубликовано 7 февраля 2020 года В Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
исключить пункты 3, 4 и 5 в приложении утвержденным данным постановлением.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Сарысуского района" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для инвалидов.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Имашеву Ерлану Оспанбековичу.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Жаксылыков