"2020-2022 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №67-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы № 84-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 қарашада № 4803 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 83-7 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4790 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 - 2022 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4484 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2020 жылдың 6 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"1 200 343" сандары "1 251 475" сандарымен ауыстырылсын;
"89 900" сандары "97 900" сандарымен ауыстырылсын;
"1 110 343" сандары "1 153 475" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1 330 146" сандары "1 374 148" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-129 803" сандары "-122 673" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"129 803" сандары "122 673" сандарымен ауыстырылсын;
"113 336" саны "106 206" сандарымен ауыстырылсын.
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"489 600" сандары "493 300" сандарымен ауыстырылсын;
"10 900" сандары "14 568" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "32" сандарымен ауыстырылсын;
"478 700" сандары "478 700" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"493 026" сандары "496 726" сандарымен ауыстырылсын.
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"73 502" сандары "77 110" сандарымен ауыстырылсын;
"58 486" сандары "62 094" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"120 220" сандары "118 813" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-46 718" сандары "-41 703" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"46 718" сандары "41 703" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении измененийв решение Сарысуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 67-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2020-2022 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 5 ноября 2020 года № 84-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 ноября 2020 года № 4803
В соответствии со статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 28 октября 2020 года № 83-7 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 66-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4790) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 67-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4484, опубликовано 6 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "1 200 343" заменить цифрами "1 251 475";
цифры "89 900" заменить цифрами "97 900";
цифры "1 110 343" заменить цифрами "1 153 475";
в подпункте 2):
цифры "1330 146" заменить цифрами "1 374 148";
в подпункте 5):
цифры "-129 803" заменить цифрами "-122 673";
в подпункте 6):
цифры "129 803" заменить цифрами "122 673";
цифру "113 336" заменить цифрами "106 206".
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "489 600" заменить цифрами "493 300";
цифры "10 900" заменить цифрами "14 568";
цифры "0" заменить цифрами "32";
цифры "478 700" заменить цифрами "478 700";
в подпункте 2):
цифры "493 026" заменить цифрами "496 726".
По Жайылминскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "73 502" заменить цифрами "77 110";
цифры "58 486" заменить цифрами "62 094";
в подпункте 2):
цифры "120 220" заменить цифрами "118 813".
в подпункте 5):
цифры "-46 718" заменить цифрами "-41 703";
в подпункте 6):
цифры "46 718" заменить цифрами "41 703";

"35 478" сандары "38 573" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "35 478" заменить цифрами "38 573".
Приложения 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.