"2020-2022 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №67-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 86-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 4840 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 85-6 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4831 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 - 2022 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4484 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2020 жылдың 6 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"1 251 475" сандары "1 240 177" сандарымен ауыстырылсын;
"1 153 475" сандары "1 142 177" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"1 374 148" сандары "1 362 850" сандарымен ауыстырылсын.
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"493 300" сандары "472 605" сандарымен ауыстырылсын;
"478 700" сандары "458 005" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"496 726" сандары "476 031" сандарымен ауыстырылсын.
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"77 110" сандары "77 510" сандарымен ауыстырылсын;
"14 944" сандары "15 016" сандарымен ауыстырылсын;
"72" сандары "0" сандарымен ауыстырылсын;
"62 094" сандары "62 494" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"118 813" сандары "119 213" сандарымен ауыстырылсын.
Жаңаарық ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"110 685" сандары "115 341" сандарымен ауыстырылсын;
"109 435" сандары "114 091" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"110 685" сандары "115 341" сандарымен ауыстырылсын.
Жаңаталап ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"46 353" сандары "54 950" сандарымен ауыстырылсын:
"4 699" сандары "4 949" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 67-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2020-2022 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2020 года № 86-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 декабря 2020 года № 4840
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 8 декабря 2020 года № 85-6 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 66-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4831) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 67-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4484, опубликовано 6 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "1 251 475" заменить цифрами "1 240 177";
цифры "1 153 475" заменить цифрами "1 142 177".
в подпункте 2):
цифры "1 374 148" заменить цифрами "1 362 850".
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "493 300" заменить цифрами "472 605";
цифры "478 700" заменить цифрами "458 005".
в подпункте 2):
цифры "496 726" заменить цифрами "476 031".
По Жайылминскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "77 110" заменить цифрами "77 510";
цифры "14 944" заменить цифрами "15 016";
цифры "72" заменить цифрами "0";
цифры "62 094" заменить цифрами "62 494".
в подпункте 2):
цифры "118 813" заменить цифрами "119 213".
По Жанаарыкскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "110 685" заменить цифрами "115 341";
цифры "10 9435" заменить цифрами "114 091".
в подпункте 2):
цифры "110 685" заменить цифрами "115 341".
По Жанаталапскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "46 353" заменить цифрами "54 950";
цифры "4 699 " заменить цифрами "4 949";

"38 573" сандары "38 673" сандарымен ауыстырылсын;
"37 386" сандары "37 486" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"38 573" сандары "38 673" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "38 573" заменить цифрами "38 673";
цифры "37 386" заменить цифрами "37 486".
в подпункте 2):
цифры "38 573" заменить цифрами "38 673".
Приложения 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.