"Талас ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Талас аудандық мәслихатының 20 сәуір 2020 жылғы № 71-6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 87-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 4889 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 25.02.2021 № 3-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2 – 3 тармағына, "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 71-6 "Талас ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 4572 болып тіркелген, электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкіде 2020 жылдың 27 сәуірінде жарияланған) шешімімен бекітілген Қағидаға төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Жалпы ереженің 1 тармағында "Ұлы отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі Заңына" деген сөз – "Ардагерлер туралы" 2020 жылғы 6 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңына" деген сөзге өзгертілсін;
2) 7 тармақтағы "4), 4.1), 4.2), 4.3), 4.4), 4.5), 4.6) тармақшалары" алынып тасталсын;
3) "15 тармақтың 2) тармақшасы" алынып тасталсын;
4) 15 тармақ келесідей абзацпен толықтырылсын:
"Адамның (отбасы мүшелерінің) табысына қарамастан тағайындалатын әлеуметтік көмекті алу үшін адамның (отбасы мүшелерінің) табыстары туралы мәліметтер ұсынылмайды";
5) 16 тармағында "Құжаттар салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары да және көшірмелері де ұсынылады, содан кейін құжаттардың түпнұсқалары өтініш берушіге қайтарылады" деген сөз – "Салыстырып тексеру үшін құжаттардың төлнұсқалары ұсынылады, содан кейін құжаттардың төлнұсқалары өтініш берушіге қайтарылады." деген сөзге өзгертілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Таласского районного маслихата от 20 апреля 2020 года № 71-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Таласскому району"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 31 декабря 2020 года № 87-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 января 2021 года № 4889. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 25 февраля 2021 года № 3-3
Сноска. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 25.02.2021 № 3-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 апреля 2020 года № 71-6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Таласскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4572, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 апреля 2020 года), следующие изменения и дополнения:
1) В общих положения в пункте 1 заменить слова "Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" на слова "Законом Республики Казахстан от 6 мая 2020 года "О ветеранах"";
2) в пункте 7 исключить подпункты: "4), 4.1), 4.2), 4.3), 4.4), 4.5), 4.6)";
3) исключить "подпункт 2) пункта 15)";
4) дополнить абзацом пункта 15 следующего содержания:
"Для получения социальной помощи, которая назначается независимо от доходов лица (членов семьи), сведения о доходах лица (членов семьи) не предоставляются".
5) пункт 16 заменить слова "Документы представляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники документов возвращаются заявителю" на слова "Документы представляются в подлинниках для сверки, после чего подлинники документов возвращаются заявителю";

2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау Талас аудандық мәслихатының тұрғындарды әлеуметтік-құқықтық қорғау және мәдениет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қоданысқа енгізіледі.
Талас аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Д. Булегенов
Талас аудандық
мәслихат хатшысының м.а. С. Тилеубердиев

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социально-правовой защите жителей и вопросам культуры Таласского районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстициии вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Таласского районного маслихата Д. Булегенов
И.о.секретарь маслихата
Таласского района С. Тилеубердиев