"2020-2022 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №58-2 шешіміне өзерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 қарашадағы № 74-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 4800 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №57-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 қазандағы № 53-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4780 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №58-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4488 болып тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Казақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Ақсу ауылдық округі:
1) тармақшада:
"29157" сандары "29292" сандарымен ауыстырылсын;
"5216" сандары "4946" сандарымен ауыстырылсын;
"23941" сандары "24346" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"44453" сандары "42037" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"- 15296" сандары "-12745" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"15296" сандары "12745" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Алға ауылдық округі:
1) тармақшада:
"159223" сандары "158190" сандарымен ауыстырылсын;
"153368" сандары "152335" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"174543" сандары "171027" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-15320" сандары "-12837" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"15320" сандары "12837" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Ақтөбе ауылдық округі:
1) тармақшада:
"50509" сандары "50093" сандарымен ауыстырылсын;
"46633" сандары "46217" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"50509" сандары "50093" сандарымен ауыстырылсын.
1.4 Балуан-Шолақ ауылдық округі:
1) тармақшада:
"26413" сандары "27252" сандарымен ауыстырылсын;
"21819" сандары "22658" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"43623" сандары "41348" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-17210" сандары "-14096" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"17210" сандары "14096" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 4 ноября 2020 года № 74-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 ноября 2020 года № 4800
В соответствии со статьями 9, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Шуского районого маслихата от 21 октября 2020 года № 53-2 "О внесении изменений в решение Шуского районого маслихата от 24 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4780) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4488, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электроном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в пункте 1:
1.1 Аксуский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "29157" заменить цифрами "29292";
цифры "5216" заменить цифрами "4946";
цифры "23941" заменить цифрами "24346";
в подпункте 2):
цифры "44453" заменить цифрами "42037":
в подпункте 5):
цифры "-15296" заменить цифрами "-12745":
в подпункте 6):
цифры "15296" заменить цифрами "12745".
1.2 Алгинский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "159223" заменить цифрами "158190";
цифры "153368" заменить цифрами "152335";
в подпункте 2):
цифры "174543" заменить цифрами "171027";
в подпункте 5):
цифры "-15320" заменить цифрами "-12837";
в подпункте 6):
цифры "15320" заменить цифрами "12837".
1.3 Актюбинский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "50509" заменить цифрами "50093";
цифры "46633" заменить цифрами "46217";
в подпункте 2):
цифры "50509" заменить цифрами "50093".
1.4 Балуан-Шолакский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "26413" заменить цифрами "27252";
цифры "21819" заменить цифрами "22658";
в подпункте 2):
цифры "43623" заменить цифрами "41348";
в подпункте 5):
цифры "-17210" заменить цифрами "-14096";
в подпункте 6):
цифры "17210" заменить цифрами "14096".

Аталған шешімнің 1-19 қосымшалары осы шешімнің 1-19 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Приложения 1-19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-19 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Шу ауданының мәслихатының
сессия төрағасы А. Жандабаева
Шу ауданының
мәслихат хатшысы Е. Умралиев
Шу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 58-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті
Санаты
2020 жыл сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Шуского
районного маслихата А. Жандабаева
Секретарь Шуского
районного маслихата Е. Умралиев
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 58-2
Бюджет Аксуского сельского округа на 2020 год
Категория
2020 год сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ