"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 75-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 4825 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 51-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердіңмемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4820 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4476 болып тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"24281683,1" сандары "24171869,1" сандарымен ауыстырылсын;
"3766790" сандары "3763790" сандарымен ауыстырылсын;
"20160" сандары "23280" сандарымен ауыстырылсын;
"15997" сандары "15877" сандарымен ауыстырылсын;
"20478736,1" сандары "20368922,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"27683382,1" сандары "27573568,1" сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшада:
"336817" сандары "361819" сандарымен ауыстырылсын;
"393193" сандары "418195" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"-3738516" сандары "-3763518" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"3738516" сандары "3763518" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақта:

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 4 декабря 2020 года № 75-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 декабря 2020 года № 4825
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 30 ноября 2020 года № 51-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4820) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4476, опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "24281683,1" заменить цифрами "24171869,1";
цифры "3766790" заменить цифрами "3763790";
цифры "20160" заменить цифрами "23280";
цифры "15997" заменить цифрами "15877";
цифры "20478736,1" заменить цифрами "20368922,1";
в подпункте 2):
цифры "27683382,1" заменить цифрами "27573568,1".
в подпункте 3):
цифры "336817" заменить цифрами "361819".
цифры "393193" заменить цифрами "418195".
в подпункте 5):
цифры "-3738516" заменить цифрами "-3763518".
в подпункте 6):
цифры "3738516" заменить цифрами "3763518".
в пункте 5:

"81456" сандары "37038" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "81456" заменить цифрами "37038".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

90148
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
101012
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
118352
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45088
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
55590
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
809
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12365
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
956
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
956
07
Тұрғынүй-коммуналдық шаруашылық
2969066,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
289990
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
30000
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2500
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
257490
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
140065
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
140065
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
734633
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
20000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
714633
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13251
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13251
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
915079
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
73764
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
174071
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
95822
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
571422
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

90148
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
101012
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
118352
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45088
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4000
021
Капитальные расходы государственного органа
500
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
55590
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
809
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12365
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
956
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
956
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2969066,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
289990
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
30000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2500
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
257490
464
Отдел образования района (города областного значения)
140065
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
140065
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
734633
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
20000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
714633
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
13251
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
13251
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
915079
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
73764
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
174071
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
95822
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
571422
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)