Көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Шоқпар ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 15 шілдедегі № 15 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 шілдеде № 4684 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Шоқпар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шоқпар ауылдық округінің Шоқпар бекетіндегі Школьная көшесі Балуан Шолақ көшесі болып өзгертілсін:
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шоқпар ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Марияш Маратқызы Летчиковаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шоқпар ауылдық округінің әкімі Р. Шоңбаев

О переименовании улицы
Решение акима Шокпарского сельского округа Шуского района Жамбылской области от 15 июля 2020 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 июля 2020 года № 4684
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 27 декабря 2019 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Шокпарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в станции Шокпар, Шокпарского сельского округа улицу Школьная на улицу Балуан Шолак:
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата Шокпарского сельского округа Летчикову Марияш Маратовну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шокпарского сельского округа Р. Шоңбаев