Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2020 год
Решение Карагандинского областного маслихата от 27 февраля 2020 года № 504. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 марта 2020 года № 5733
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2020 год.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по промышленности, развитию малого и среднего бизнеса, аграрным вопросам и экологии (Осин Ш.А.) и на заместителя акима области (Шайдаров С.Ж.).

Қарағанды облысының жер үстi көздерiндегi су ресурстарын пайдаланғаны үшiн 2020 жылға арналған төлемақы ставкалары туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 504 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 наурызда № 5733 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 569-бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 38 бабының 5) тармақшасына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2020 жылға арналған төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың өнеркәсіп, шағын және орта бизнесті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ш.А. Осин) және облыс әкімінің орынбасарына (С.Ж. Шайдаров) жүктелсін.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Шингисов
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Утверждены
решением
Карагандинского областного маслихата
от 27 февраля 2020 года
№ 504
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2020 год
№ пп
Вид специального водопользования
Единица измерения
Базовая ставка, тенге

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Шингисов
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2020 жылғы 27 ақпаны
№ 504
шешімімен бекітілген
Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2020 жылға арналған төлемақы ставкалары
№ р/р
Арнаулы су пайдалану түрі
Өлшеу бірлігі
Базалық ставка, теңге