Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 23/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 сәуірде № 5799 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы", 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" заңдарына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулыға қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 14 сәуірі
№ 23/01
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 шілдедегі № 52/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3928 нөмірмен тіркелген, 2016 жылғы 13 тамыздағы № 105 "Индустриальная Караганда" және 2016 жылғы 13 тамыздағы № 127 "Орталық Қазақстан" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 11 тамызында жарияланған).
2. "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 шілдедегі № 52/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 шілдедегі № 45/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5419 нөмірмен тіркелген, 2019 жылғы 17 тамыздағы № 90 (22 494) "Индустриальная Караганда" және 2019 жылғы 17 тамыздағы № 90 (22 686) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 1 тамызында жарияланған).
3. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 тамыздағы № 49/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5443 нөмірмен тіркелген, 2019 жылғы 5 қыркүйектегі № 97 (22 501) "Индустриальная Караганда" және 2019 жылғы 5 қыркүйектіге № 97 (22 693) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 27 тамызында жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 14 апреля 2020 года № 23/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 апреля 2020 года № 5799
В соответствии c законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение
к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 14 апреля 2020 года
№ 23/01
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 18 июля 2016 года № 52/01 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3928, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 13 августа 2016 года № 105 и "Орталық Қазақстан" от 13 августа 2016 года № 127, в информационно-правовой системе "Әділет" 11 августа 2016 года).
2. Постановление акимата Карагандинской области от 25 июля 2019 года № 45/01 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 18 июля 2016 года № 52/01 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5419, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 17 августа 2019 года № 90 (22 494) и "Орталық Қазақстан" от 17 августа 2019 года № 90 (22 686), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 1 августа 2019 года).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 20 августа 2019 года № 49/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5443, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 5 сентября 2019 года № 97 (22 501) и "Орталық Қазақстан" от 5 сентября 2019 года № 97 (22 693), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 августа 2019 года).