Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 33/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 маусымда № 5852 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 26 мамыры
№ 33/02
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 35/04 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3352 тіркелген, "Индустриальная Караганда" 2015 жылғы 06 тамызда № 108-109 (21859 - 21860); "Орталық Қазақстан" 2015 жылғы 06 тамызда № 123-124 (22009) газеттерінде; "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 07 тамызда жарияланды).
2. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 35/04 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 35/02 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3854 тіркелген, "Индустриальная Караганда" 2016 жылғы 16 маусымда № 75 (22020); "Орталық Қазақстан" 2016 жылғы 16 маусымда № 95 (22200) газеттерінде; "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 17 маусымда жарияланды).
3. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" № 35/04 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 91/05 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4125 тіркелген, "Индустриальная Караганда" 2017 жылғы 09 ақпанда № 16 (22129); "Орталық Қазақстан" 2017 жылғы 09 ақпанда № 16 (22323) газеттерінде; Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 02 ақпанда жарияланды).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 26 мая 2020 года № 33/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 июня 2020 года № 5852
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", от 25 ноября 2019 года "О внесений изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 26 мая 2020 года
№ 33/02
Перечень утративших силу постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 30 июня 2015 года №35/04 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3352, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 06 августа 2015 года № 108-109 (21859-21860); "Орталық Қазақстан" 06 августа 2015 года № 123-124 (22009); 07 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Карагандинской области от 23 мая 2016 года № 35/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 30 июня 2015 года № 35/04 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3854, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 16 июня 2016 года №75 (22020); "Орталық Қазақстан" 16 июня 2016 года № 95 (22200); 17 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Карагандинской области от 14 декабря 2016 года № 91/05 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 30 июня 2015 года № 35/04 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4125, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 09 февраля 2017 года №16 (22129); "Орталық Қазақстан" 09 февраля 2017 года № 16 (22323); 02 февраля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

4. "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 35/01 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3852 тіркелген, "Индустриальная Караганда" 2016 жылғы 16 маусымда № 75 (22020); "Орталық Қазақстан" 2016 жылғы 16 маусымда № 95 (22200) газеттерінде; "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 15 маусымда жарияланды).

4. Постановление акимата Карагандинской области от 23 мая 2016 года №35/01 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3852, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 16 июня 2016 года № 75 (22020); "Орталық Қазақстан" 16 июня 2016 года № 95 (22200); 15 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").