Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 14 шілдедегі № 43/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 шілдеде № 5948 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 02/01 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 4599 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 ақпанда "Орталық Қазақстан" газетінің № 19 (22471), 2018 жылғы 15 ақпанда "Индустриальная Караганда" газетінің № 19 (22278), 2018 жылғы 9 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);
2) Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 53/03 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 қаңтардағы "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" №02/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 4979 болып тіркелген, 2018 жылғы 27 қазанда "Орталық Қазақстан" газетінің № 120 (22571), 2018 жылғы 27 қазанда "Индустриальная Караганда" газетінің № 120 (22379), 2018 жылғы 26 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелісін.
3. Қарағанды облысы әкімдігінің "Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" қаулысы алғашқы ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 14 июля 2020 года № 43/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 июля 2020 года № 5948
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и Законом Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Карагандинской области от 23 января 2018 года № 02/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4599, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 15 февраля 2018 года № 19 (22471), "Индустриальная Караганда" от 15 февраля 2018 года № 19 (22278), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 февраля 2018 года);
2) постановление акимата Карагандинской области от 4 октября 2018 года № 53/03 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 23 января 2018 года №02/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4979, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 27 октября 2018 года № 120 (22571), "Индустриальная Караганда" от 27 октября 2018 года № 120 (22379), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 октября 2018 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Постановление акимата Карагандинской области "О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области" вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек