Қарағанды облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 наурыздағы "2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" № 15/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 26 тамыздағы № 55/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 тамызда № 6018 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы №108 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №18404 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 наурыздағы "2020 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5747 болып тіркелген, 2020 жылғы 16 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде тіркелген, 2020 жылғы 28 наурыздағы № 32 (22581) "Индустриальная Караганда" және "Орталық Қазақстан" 2020 жылғы 28 наурыздағы № 32 (22 773) газеттерінде жарияланған) № 15/01 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қарағанды облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
4. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 наурыздағы "2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" №15/1 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
___________
2020 жылғы "____"_______
Қарағанды облысы
әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 12 марта 2020 года № 15/01 "Об утверждении объемов бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год"
Постановление акимата Карагандинской области от 26 августа 2020 года № 55/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 августа 2020 года № 6018
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года №108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 18404) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 12 марта 2020 года № 15/01 "Об утверждении объемов бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5747, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 марта 2020 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 28 марта 2020 года № 32 (22581) и "Орталық Қазақстан" от 28 марта 2020 года № 32 (22 773)) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Постановление "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 12 марта 2020 года № 15/01 "Об утверждении объемов бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год" вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
СОГЛАСОВАНО:
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
________________
"____" __________ 2020 года
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской области

2020 жылғы 26 тамызы
№ 55/01
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2020 жылғы 12 наурыздағы
№ 15/01 қаулысына қосымша
2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдері
Р/с №
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидия лау көлемі
Субсидиялар сомасы, мың теңге
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

от 26 августа 2020 года
№ 55/01
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской области
от 12 марта 2020 года № 15/01
Объемы бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 года
№ п/п
Направления субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы:
1.1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/ случной сезон