2016 жылғы 7 қыркүйегіндегі "Қарағанды облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 13/02 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы бойынша Тексеру комиссиясының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 05/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қыркүйекте № 6019 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қарағанды облысы бойынша тексеру комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы бойынша тексеру комиссиясының 2016 жылғы 7 қыркүйегіндегі "Қарағанды облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" №13/02 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №3970 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2016 жылғы 21 қазанында электронды түрде жарияланған, "Индустриальная Караганда" 2016 жылғы 25 қазандағы №138 (22083) және "Орталық Қазақстан" 2016 жылғы 25 қазандағы №174 (22279) газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысы бойынша тексеру комиссиясы төрағасының міндетін атқарушы В. Александрова

О признании утратившим силу постановления "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Карагандинской области" и его описания" от 07 сентября 2016 года № 13/02
Постановление Ревизионной комиссии по Карагандинской области от 28 августа 2020 года № 05/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 сентября 2020 года № 6019
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Ревизионная комиссия по Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Ревизионной комиссии по Карагандинской области "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Карагандинской области" и его описания" от 07 сентября 2016 года №13/02 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3970, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 октября 2016 года, опубликовано 25 октября 2016 года в газетах "Орталық Қазақстан" №174 (22279) и "Индустриальная Караганда" № 138 (22083)).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности председателя ревизионной комиссии по Карагандинской области В. Александрова