"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының ХХXIV сессиясының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 475 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 22 қазандағы № 576 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қарашада № 6067 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы ХХXIV сессиясының №475 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5606 болып тіркелген, 2019 жылғы 26 желтоқсандағы электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 335886823 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 74283298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3398711 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 27119 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 258177695 мың теңге;
2) шығындар – 343864648 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 59024929 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 63835164 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4810235 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 67002754 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67002754 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 69579285 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4809234 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2232703 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2020 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) Корпоративік табыс салығы бойынша:
Қарағанды қаласына - 50 пайыз, Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жанаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;

О внесении изменений в решение ХХXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 475 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Карагандинского областного маслихата от 22 октября 2020 года № 576. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 ноября 2020 года № 6067
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №475 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5606, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 335886823 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 74283298 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 3398711 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 27119 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов –258177695 тыс. тенге;
2) затраты – 343864648 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 59024929 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 63835164 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4810235 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 67002754 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67002754 тыс. тенге:
поступление займов – 69579285 тыс. тенге;
погашение займов – 4809234 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2232703 тыс. тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2020 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) Корпоративный подоходный налог:
города Караганды - 50 процентов, Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;

2) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Балқаш, Жезқазған қалаларына – 47 пайыздан, Қарағанды, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Ақтоғай, Жанаарқа аудандарына – 60 пайыздан, Шет ауданына – 70 пайыз, Қарқаралы ауданына – 75 пайыз, Абай ауданына – 77 пайыз, Бұқар-Жырау, Нұра, Осакаровка, Ұлытау аудандарына, Қаражал, Приозерск қалаларына- 80 пайыздан, Саран қаласына – 90 пайыз, Шахтинск қаласына – 95 пайыз, Сәтбаев қаласына – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жанаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жанаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
3) әлеуметтік салық бойынша:
Жезқазған қаласына – 47 пайыз, Қарағанды, Теміртау қалаларына – 48 пайыздан, Балқаш қаласына – 61 пайыз, Осакаровка ауданына – 76 пайыз, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жанаарқа, Қарқаралы, Нұра, Ұлытау, Шет аудандарына, Қаражал, Приозерск қалаларына – 80 пайыздан, Саран қаласына – 92 пайыз, Шахтинск қаласына – 96 пайыз, Абай ауданына, Сәтбаев қаласына – 100 пайыздан.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы И. Ахмеев
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов
Қарағанды облыстық
мәслихатының

2) индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
городов Балхаш, Жезказган – по 47 процентов, городов Караганды, Темиртау – по 50 процентов, Актогайского, Жанааркинского районов – по 60 процентов, Шетского района - 70 процентов, Каркаралинского района – 75 процентов, Абайского района – 77 процентов, Бухар-Жырауского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского районов, городов Каражал, Приозерск - по 80 процентов, города Сарань – 90 процентов, города Шахтинск – 95 процентов, города Сатпаев – 100 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
3) по социальному налогу:
города Жезказган – 47 процентов, городов Караганды, Темиртау – по 48 процентов, города Балхаш - 61 процент, Осакаровского района – 76 процентов, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Улытауского, Шетского районов, городов Каражал, Приозерск - по 80 процентов, города Сарань – 92 процента, города Шахтинск – 96 процентов, Абайского района, города Сатпаев – по 100 процентов.";
приложение 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии И. Ахмеев
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Приложение 1
к решению
Карагандинского областного
маслихата

6 611 663
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6 611 663
3
Мамандандырылған медициналық көмек
2 248 361
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 248 361
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 248 361
4
Емханалар
26 863
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
26 863
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
26 863
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
358 069
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
358 069
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
358 069
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
8 439 164
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 439 164
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
303 182
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
188 106
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 242
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
80 952
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 285
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 859 397
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
17 623 625
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
7 515 775
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 924 345
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
953 270
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
3 017 202
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
106 070
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
847 803
084
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізу
0

6 611 663
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6 611 663
3
Специализированная медицинская помощь
2 248 361
253
Управление здравоохранения области
2 248 361
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 248 361
4
Поликлиники
26 863
253
Управление здравоохранения области
26 863
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
26 863
5
Другие виды медицинской помощи
358 069
253
Управление здравоохранения области
358 069
029
Областные базы специального медицинского снабжения
358 069
9
Прочие услуги в области здравоохранения
8 439 164
253
Управление здравоохранения области
8 439 164
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
303 182
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
188 106
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 242
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
80 952
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 285
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 859 397
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
17 623 625
1
Социальное обеспечение
7 515 775
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 924 345
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
953 270
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
3 017 202
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
106 070
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
847 803
084
Проведение мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
0

145 908
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
425 472
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
952 174
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
377 078
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
155 566
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
221 512
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 539 283
1
Отын және энергетика
1 539 283
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 539 283
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
1 479 414
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
59 869
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
25 434 448
1
Ауыл шаруашылығы
22 708 937
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
21 624 922
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
155 757
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
616 621
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
1 359 255
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
176 133
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 146
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
46 325
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 422
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
836 132
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 813 049
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
900 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 438 488
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
159 575
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау

145 908
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
425 472
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
952 174
283
Управление по вопросам молодежной политики области
377 078
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
155 566
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
221 512
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 539 283
1
Топливо и энергетика
1 539 283
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 539 283
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
1 479 414
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
59 869
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
25 434 448
1
Сельское хозяйство
22 708 937
255
Управление сельского хозяйства области
21 624 922
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
155 757
002
Субсидирование развития семеноводства
616 621
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 359 255
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
176 133
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
19 146
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
46 325
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 422
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
836 132
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 813 049
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
900 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 438 488
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
159 575
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса

148 573
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
4 727 231
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
132 717
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
40 515
066
Жайылымдардың тозуымен және шөлейттенумен күрес жөніндегі іс-шараларды жүргізу (құнарландыру, түбегейлі жақсарту, топырақты дайындау, біржылдық және көпжылдық шөптерді егу, органикалық тыңайтқыштарды енгізу)
49 983
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
40 000
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
40 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 044 015
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
126 428
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
570
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
14 239
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
31 635
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
39 135
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
37 397
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
121 065
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
547 204
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 300
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
66 220
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
56 822
2
Су шаруашылығы
287 148
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
287 148
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
173 943
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
113 205
3
Орман шаруашылығы
662 519
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

148 573
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 727 231
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
132 717
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
40 515
066
Проведение мероприятий по борьбе с деградацией и опустыниванием пастбищ (окультуривание, коренное улучшение, подготовка почвы, подсев однолетних и многолетних трав, внесение органических удобрений)
49 983
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
40 000
020
Развитие объектов сельского хозяйства
40 000
719
Управление ветеринарии области
1 044 015
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
126 428
003
Капитальные расходы государственного органа
570
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
14 239
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
31 635
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
39 135
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
37 397
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
121 065
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
547 204
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 300
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
66 220
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
56 822
2
Водное хозяйство
287 148
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
287 148
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
173 943
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
113 205
3
Лесное хозяйство
662 519
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

460 139
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
460 139
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 015 713
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
978 496
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
37 217
14
Борышқа қызмет көрсету
156 632
1
Борышқа қызмет көрсету
156 632
257
Облыстың қаржы басқармасы
156 632
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
151 970
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4 662
15
Трансферттер
95 542 099
1
Трансферттер
95 542 099
257
Облыстың қаржы басқармасы
95 542 099
007
Субвенциялар
82 859 389
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
343 299
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
7 094 962
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 000 000
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
989 449
III. Таза бюджеттік кредиттеу
59 024 929
Бюджеттік кредиттер
63 835 164
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
45 285 903
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45 285 903
261
Облыстың білім басқармасы
6 871 502
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
6 871 502
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 289 504
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру

460 139
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
460 139
257
Управление финансов области
1 015 713
012
Резерв местного исполнительного органа области
978 496
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
37 217
14
Обслуживание долга
156 632
1
Обслуживание долга
156 632
257
Управление финансов области
156 632
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
151 970
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
4 662
15
Трансферты
95 542 099
1
Трансферты
95 542 099
257
Управление финансов области
95 542 099
007
Субвенции
82 859 389
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
343 299
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
7 094 962
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
4 000 000
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
989 449
III. Чистое бюджетное кредитование
59 024 929
Бюджетные кредиты
63 835 164
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
45 285 903
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45 285 903
261
Управление образования области
6 871 502
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
6 871 502
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 289 504
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости

3 644 103
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 309 577
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
212 884
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
2 121 642
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
24 568
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
24 568
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 181 604
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізуге
377
Саламатты өмір салтын насихаттауға
182 109
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 922 781
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
188 106
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеуге
205 754
Жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің еңбекақысын арттыруға
77 398
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға және шығыстардың осы бағыты бойынша жергілікті бюджет қаражаты есебінен төленген сомаларды өтеуге
44 651
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
393 372
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
1 167 056
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 100 000
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға
2 100 000
Облыстың білім басқармасы
31 423 108
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
1 377 270
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
954 138
Көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға
46 328
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
229 339
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге

3 644 103
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 309 577
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
212 884
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
2 121 642
Управление физической культуры и спорта области
24 568
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
24 568
Управление здравоохранения области
4 181 604
На проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда
377
На пропаганду здорового образа жизни
182 109
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 922 781
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
188 106
На возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
205 754
На повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
77 398
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
44 651
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
393 372
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
1 167 056
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 100 000
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
2 100 000
Управление образования области
31 423 108
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
1 377 270
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
954 138
На размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей
46 328
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
229 339
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования

4 908 150
"Жас маман" жобасы шеңберінде колледждер үшін жабдықтар сатып алуға
2 127 133
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
142 836
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
8 002 821
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
8 919 071
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
4 239 460
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға және шығыстардың осы бағыты бойынша жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен төленген сомаларды өтеуге
476 562
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 786 310
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
4 212 480
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
57 388
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
1 083 771
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
165 312
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
2 498 735
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
768 624
Облыстың ішкі саясат басқармасы
9 707
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
9 707
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
14 443 678
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
6 813 049
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
148 573
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға
159 575
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
4 727 231
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге және карантинді объектілерге қарсы өңдеу жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялауға

4 908 150
На приобретение оборудования для колледжей в рамках проекта "Жас маман"
2 127 133
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
142 836
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
8 002 821
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
8 919 071
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
4 239 460
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
476 562
Управление координации занятости и социальных программ области
8 786 310
На выплату государственной адресной социальной помощи
4 212 480
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
57 388
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 083 771
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
165 312
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 498 735
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
768 624
Управление внутренней политики области
9 707
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
9 707
Управление сельского хозяйства области
14 443 678
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 813 049
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
148 573
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
159 575
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 727 231
На субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов

185 455
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға
75 000
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға
134 795
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялауға
900 000
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
1 300 000
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 701 802
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
6 494 873
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1 990 111
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
1 216 818
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2 021 393
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге
27 000
"Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға және кепілдік беруге
1 994 393
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
258 888
Төтенше жағдай кезеңінде қоғамдық тәртіпті сақтауды күшейтілген режимде қамтамасыз еткен ішкі істер органдарының қызметкерлеріне сыйлықақы төлеуге
258 888
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 846 728
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
1 278 198
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
3 568 530
Облыстың қаржы басқармасы
4 000 000
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
4 000 000
Нысаналы даму трансферттері:
27 973 134
оның ішінде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 006 601
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
2 006 601
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 558 881
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
778 000
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 364 405
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
3 427 218
Бұзылу аймақтарынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын үйлер мен жатақханалар құрылысына
1 575 000
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға

185 455
На субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
75 000
На субсидирование развития семеноводства
134 795
На субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
900 000
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
1 300 000
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 701 802
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
6 494 873
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 990 111
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
1 216 818
Управление предпринимательства области
2 021 393
На предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
27 000
На субсидирование ставки вознаграждения и гарантирование по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов
1 994 393
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
258 888
На выплату премии сотрудникам органов внутренних дел, обеспечивавшим в усиленном режиме охрану общественного порядка в период чрезвычайного положения
258 888
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 846 728
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
1 278 198
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
3 568 530
Управление финансов области
4 000 000
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
4 000 000
Целевые трансферты на развитие:
27 973 134
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 006 601
На развитие транспортной инфраструктуры
2 006 601
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 558 881
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
778 000
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 364 405
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 427 218
На строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
1 575 000
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

414 258
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
17 407 652
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5 806 669
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1 794 973
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
4 272 927
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
2 399 247
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
618 607
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
737 740
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
1 777 489
Бюджеттік кредиттер:
10 250 924
оның ішінде:
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 018 896
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
4 018 896
Облыстың экономика басқармасы
1 014 008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
1 014 008
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
366 112
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
366 112
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 851 908
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
4 851 908
Қарағанды облыстық
мәслихатының

414 258
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
17 407 652
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 806 669
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 794 973
На развитие газотранспортной системы
4 272 927
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
2 399 247
На развитие теплоэнергетической системы
618 607
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
737 740
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
1 777 489
Бюджетные кредиты:
10 250 924
в том числе:
Управление сельского хозяйства области
4 018 896
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 018 896
Управление экономики области
1 014 008
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 014 008
Управление предпринимательства области
366 112
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
366 112
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 851 908
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
4 851 908
Приложение 3
к решению
Карагандинского областного
маслихата

2020 жылғы 22 қазаны
№ 576
шешіміне 3 қосымша
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2019 жылғы 12
желтоқсандағы
№ 475
шешіміне 5 қосымша
2020 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
157 429 945
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
57 876 242
Нысаналы даму трансферттері
40 103 547
Бюджеттік кредиттер
59 450 156
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
57 876 242
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы

от 22 октября 2020 года
№ 576
Приложение 5
к решению
Карагандинского областного
маслихата
от 12 декабря 2019 года
№ 475
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2020 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего
157 429 945
в том числе:
Целевые текущие трансферты
57 876 242
Целевые трансферты на развитие
40 103 547
Бюджетные кредиты
59 450 156
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
57 876 242
в том числе:
Управление образования области