Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының № 465 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 593 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 6127 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 124 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 14.12.2023 № 124 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облысының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының № 465 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1903 болып тіркелді, "Орталық Қазақстан" 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 216 (21204); "Индустриальная Караганда" 2011 жылғы 27 желтоқсандағы, № 148 (21162) газеттерде жарияланды) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 576 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қарағанды облысының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:"
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 576 бабында белгіленген қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары ластағыш заттардың жеке түрлері бойынша Қарағанды облысы бойынша 1,4 есеге арттырылсын.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау өнеркәсіп, шағын және орта бизнесті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года № 465 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду"
Решение Карагандинского областного маслихата от 10 декабря 2020 года № 593. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 декабря 2020 года № 6127. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2023 года № 124
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 14.12.2023 № 124 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года № 465 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1903, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 27 декабря 2011 года № 148 (21162), "Орталық Қазақстан" от 27 декабря 2011 года № 216 (21204)) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 576 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Повысить ставки платы за эмиссии в окружающую среду, установленные статьей 576 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", по Карагандинской области в 1,4 раза по отдельным видам загрязнения.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по промышленности, развитию малого и среднего бизнеса, аграрным вопросам и экологии.

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы И. Ахмеев
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2020 жылғы 10
желтоқсаны
№ 593
Шешімге қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2011 жылғы 29 қарашадағы
ХLI сессиясының
№ 465 шешіміне қосымша
Қарағанды облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии И. Ахмеев
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Приложение к решению
Карагандинского областного маслихата
от 10 декабря 2020 года
№ 593
Приложение
к решению ХLI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 29 ноября 2011 года № 465
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду по Карагандинской области