2020 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 30/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 сәуірде № 5811 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабының 1) тармақшасына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 6) тармақшасына, "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 бойынша тіркелген) сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2020 год
Постановление акимата города Караганды от 27 апреля 2020 года № 30/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 апреля 2020 года № 5811
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010) акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, меншік нысанына және ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан, ұйымдар үшін ұйымның жұмыс орындарының тізімдік санының пайыздық көрсетілімі мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы 2% - дан бастап 4% - ға дейінгі көлемде қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Н. Р. Бикеновке жүктелсін.

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 2% до 4% для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Бикенова Н. Р.

3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі Н. Аубакиров
Қарағанды қаласы
әкімдігінің
2020 жылғы 27 сәуірі
№ 30/01
қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Қарағанды қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Қызметкерлердің тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Қарағанды металл бұйымдары зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды Н. Аубакиров
Приложение
к постановлению
Акимат города Караганды
от 27 апреля 2020 года
№ 30/01
Перечень организаций города Караганды, для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для инвалидов
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандинский завод металлоизделий"