Жезқазған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XХХХІ сессиясының № 41/362 "2020-2022 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 44/388 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 5792 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XХХХІ сессиясының № 41/362 "2020-2022 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5633 тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 2 (8166), 2020 жылғы 24 қаңтардағы № 3 (8167) "Сарыарқа" газетінде, 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 2 (309), 2020 жылғы 24 қаңтардағы № 3 (310) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25024118 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9494996 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 77860 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 244267 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15206995 мың теңге;
2) шығындар - 27678922 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1656875 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1659173 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2298 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 4311679 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4311679 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 4409012 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 175078 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 77745 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение XХХХІ сессии Жезказганского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 41/362 "О бюджете города Жезказган на 2020-2022 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 9 апреля 2020 года № 44/388. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 апреля 2020 года № 5792. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХХХІ сессии Жезказганского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 41/362 "О бюджете города Жезказган на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5633, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 января 2020 года, в газете "Сарыарқа" от 17 января 2020 года № 2 (8166), 24 января 2020 года № 3 (8167), в газете "Жезказганский вестник" 17 января 2020 года № 2 (309), 24 января 2020 года № 3 (310) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25024118 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9494996 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 77860 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 244267 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15206995 тысяч тенге;
2) затраты – 27678922 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1656875 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1659173 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2298 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4311679 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4311679 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 4409012 тысяч тенге;
погашения займов – 175078 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 77745 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

148536
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
860
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
30221
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
994
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25143
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1688239
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1302429
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
285769
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
266198
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
266198
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19571
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
19571
2
Әлеуметтiк көмек
904091
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
869593
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
259787
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3640
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
162806
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1710
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
57421
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
177727
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
159512
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
45190
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
34498
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
34498
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
112569
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

148536
012
Капитальные расходы государственного органа
860
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
30221
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
994
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25143
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1688239
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1302429
1
Социальное обеспечение
285769
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
266198
005
Государственная адресная социальная помощь
266198
464
Отдел образования района (города областного значения)
19571
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
19571
2
Социальная помощь
904091
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
869593
002
Программа занятости
259787
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3640
006
Оказание жилищной помощи
1800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
162806
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1710
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
57421
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
177727
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
159512
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
45190
464
Отдел образования района (города областного значения)
34498
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
34498
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
112569
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

2415045
Нысаналы даму трансферттері
9699375
Бюджеттік кредиттер
4409012
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
2415045
1
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
698725
2
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
442442
3
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
17017
4
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
351746
5
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
90305
6
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға, оның ішінде:
44118
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
8758
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейту
35360
7
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
102379
еңбекақы төлемін ішінара субсидиялау
25500
жастар практикасы
23859
жаңа бизнес идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар ұсыну
53020
8
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге, оның ішінде:
84905
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеу
53653
балаларға кепілдендірілген әлеуметтік топтама
31252
9
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
43779
10
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер пен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
79421
11
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақыларына қосымша ақылар белгілеуге
37738
12
Көппәтерлі тұрғын үйлерге энергетиалық аудит жүргізуге
2127
13
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға
83643
14
Білім беру нысандарын материалдық-техникалық базасын ұстау және күшейту, жөндеу жүргізуге, оның ішінде:
336700
білім беру нысандарын күрделі жөндеу
336700
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
9699375
15
Жезқазған қаласындағы 900 орынға арналған мектептің құрылысы
520150
16
Жезқазған қаласындағы Алашахан көшесі, 34Д 5 қабатты 60 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы

2415045
Целевые трансферты на развитие
9699375
Бюджетные кредиты
4409012
в том числе:
Целевые текущие трансферты, в том числе:
2415045
1
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
698725
2
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
442442
3
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
17017
4
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
351746
5
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
90305
6
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан, в том числе:
44118
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
8758
расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
35360
7
На развитие рынка труда, в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек", в том числе:
102379
частичное субсидирование заработной платы
25500
молодежная практика
23859
предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей
53020
8
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
84905
выплата государственной адресной социальной помощи
53653
гарантированный социальный пакет детям
31252
9
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
43779
10
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
79421
11
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
37738
12
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
2127
13
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
83643
14
На содержание и укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования, в том числе:
336700
капитальный ремонт объектов образования
336700
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
9699375
15
Строительство школы на 900 мест в городе Жезказган
520150
16
Строительство 5-этажного 60-квартирного жилого дома по улице Алашахана, 34Д в городе Жезказган

247968
17
Жезқазған қаласының Алашахан көшесі, 34Е көпқабатты жалға берілетін тұрғын үйдің құрылысы
175028
18
Қазақстан Республикасы, Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Алашахан көшесі, 34И мекенжайы бойынша 5 қабатты 30 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
170392
19
Жезқазған қаласының 69 орамдағы Шевченко көшесі,23А 3 қабатты 18 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым жүргізу (су құбыры, кәріз, жылумен жабдықтау, телефондандыру, абаттандыру)
40546
20
Жезқазған қаласындағы Алашахан көшесі, 34Д тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
10483
21
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2-кезең
1390329
22
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 3-кезең
1223223
23
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 1-кезең
820000
24
Жезқазған қаласының шаруашылық ауыз суды тазартқыш қондырғыларын реконструкциялау, 3-кезең
705385
25
"Сарыарқа" магистральды газ құбыры "Жезқазған" автоматтандырылған газ тарату станциясынан бастап Жезқазған қаласының газ тарату желілерін салу
2888889
26
Жезқазған қаласы жылу желілерін реконструкциялау және жаңарту, 2 кезең
591653
27
Жезқазған қаласында 320 көрермен орнына арналған дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
300000
28
Жезқазған қаласындағы Привокзальная көшесі мен Сарыарқа көшесі аралығындағы темір жол арқылы №4 жолөткелін қайта құрылымдау
615329
Бюджеттік кредиттер, оның ішінде:
4409012
29
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін бюджетке кредит беру
2098064
30
Тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу үшін кредит беру, оның ішінде:
651775
Қазақстан Республикасы, Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Байқоңыров көшесі, 28А мекенжайы бойынша 3 қабатты 18 пәтерлі тұрғын үй құрылысы
150075
Жезқазған қаласындағы Алашахан көшесі, 34К көпқабатты кредиттік тұрғын үйдің құрылысы
501700
31
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру, оның ішінде:
1651220
Жезқазған қаласы жылу желілерін реконструкциялау және жаңарту, 1 кезең
1651220
32
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
7953

247968
17
Строительство многоэтажного арендного жилого дома по улице Алашахана, 34Е города Жезказган
175028
18
Строительство 5-этажного 30-квартирного жилого дома по адресу: Республика Казахстан, Карагандинская область, город Жезказган, улица Алашахана, 34И
170392
19
Подведение инженерно-коммуникационной инфраструктуры (водопровод, канализация, теплоснабжение, телефонизация, благоустройство) к 3 этажному 18-квартирному жилому дому по ул.Шевченко, 23А, квартал 69, города Жезказган
40546
20
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилому дому по улице Алашахана, 34Д города Жезказган
10483
21
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 2 очередь
1390329
22
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 3 очередь
1223223
23
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 1 очередь
820000
24
Реконструкция хозяйственно-питьевых очистных сооружений города Жезказган, 3 очередь
705385
25
Строительство газораспределительных сетей города Жезказган от автоматизированной газораспределительной станции "Жезказган" магистрального газопровода "Сарыарка"
2888889
26
Реконструкция и модернизация тепловых сетей города Жезказган, 2 очередь
591653
27
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 320 зрительских мест в городе Жезказган
300000
28
Реконструкция путепровода №4 через железную дорогу между ул.Привокзальная и Сарыарка в городе Жезказган
615329
Бюджетные кредиты, в том числе:
4409012
29
Кредитование бюджета для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2098064
30
Кредитование на проектирование и (или) строительство жилья, в том числе:
651775
Строительство 3-этажного 18-ти квартирного жилого дома по адресу: Республика Казахстан, Карагандинская область, город Жезказган, улица Байконурова, 28А
150075
Строительство многоэтажного кредитного жилого дома по улице Алашахана, 34К города Жезказган
501700
31
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения, том числе:
1651220
Реконструкция и модернизация тепловых сетей города Жезказган, 1 очередь
1651220
32
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
7953