Жергілікті ауқымда техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімінің 2020 жылғы 13 мамырдағы № 18/01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 мамырда № 5837 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына және 50 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, Жезқазған қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі комиссия отырысының 2020 жылғы 16 наурыздағы № 3 хаттамасы негізінде, Жезқазған қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Авариялық жағдайдың туындау қаупіне байланысты, адам өліміне әкеп соқтыруы мүмкін, Сейфуллин көшесіндегі № 4 көп пәтерлі үйде, Шевченко көшесіндегі № 7, 9, 13, 17 көп пәтерлі үйлерде, Байқоңыров көшесіндегі № 24, 38 көп пәтерлі үйлерде, Жезқазған қаласының Абай көшесіндегі № 61, 67 көп пәтерлі үйлерде, жергілікті ауқымда техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары Қайрат Мұратбекұлы Бапанов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласы әкімі К. Бегимов

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Жезказган Карагандинской области от 13 мая 2020 года № 18/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 мая 2020 года № 5837
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", на основании протокола № 3 заседания комиссии города Жезказган по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 16 марта 2020 года, аким города Жезказган РЕШИЛ:
1. В связи с возможной угрозой возникновения аварийной ситуации, которая может повлечь за собой человеческие жертвы, в многоквартирном доме № 4 по улице Сейфуллина, в многоквартирных домах № 7, 9, 13, 17 по улице Шевченко, в многоквартирных домах № 24, 38 по улице Байконурова, в многоквартирных домах № 61, 67 по улице Абая города Жезказган, объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Жезказган Бапанова Кайрата Муратбековича.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган К. Бегимов