Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы 48 сессиясының № 48/4 "Теміртау қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 5 мамырдағы № 52/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 мамырда № 5835 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы 48 сессиясының № 48/4 "Теміртау қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5631 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 6 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 25 846 947 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 15 510 616 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 38 154 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 128 507 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 10 169 670 мың теңге;
2) шығындар – 31 050 751 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 5 203 804 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 5 203 804 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 3 460 575 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1 743 229 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 1-2 тармағымен толықтырылсын:
"1-2. 2020 жылға арналған бюджеттің шығындары құрамында жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуге 2 125 мың теңге сомасындағы қаражаттардың көзделгені ескерілсін.";
3) 8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 367 383 мың теңге сомасында бекітілсін.";

О внесении изменений и дополнения в решение 48 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/4 "О бюджете города Темиртау на 2020-2022 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 5 мая 2020 года № 52/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 мая 2020 года № 5835
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 48 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/4 "О бюджете города Темиртау на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5631, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 января 2020 года), следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 846 947 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 510 616 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 38 154 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 128 507 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 169 670 тысяч тенге;
2) затраты – 31 050 751 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 5 203 804 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 203 804 тысяч тенге:
поступление займов – 3 460 575 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1 743 229 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2020 год предусмотрены средства на обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 2 125 тысяч тенге.";
3) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2020 год в сумме 367 383 тысяч тенге.";

30463
004
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
7369
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
185
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5199
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
858356
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
49869
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48969
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
88411
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75971
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12440
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
643437
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145729
045
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
423090
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
74618
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
76639
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76639
02
Қорғаныс
105711
1
Әскери мұқтаждар
76338
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
76338
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
76338
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
29373
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
29373
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
28970
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
403
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
172769
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
172769
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

30 463
004
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
7 369
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
185
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 199
9
Прочие государственные услуги общего характера
858 356
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
49869
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
48 969
007
Капитальные расходы государственного органа
900
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
88411
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
75 971
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12 440
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
643437
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
145 729
045
Развитие объектов государственных органов
423 090
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
74 618
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
76639
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
76 639
02
Оборона
105711
1
Военные нужды
76338
122
Аппарат акима района (города областного значения)
76338
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
76 338
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
29373
122
Аппарат акима района (города областного значения)
29373
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
28 970
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
403
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
172 769
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
172769
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)