Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 қазандағы № 31/4 "Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 5 маусымдағы № 55/5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 маусымда № 5874 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 қазандағы № 31/4 "Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу реестрiнде № 4978 тiркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актiлер электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 25 қазанда жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Сессия төрағасы С. Урываев
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ломакин

О признании утратившим силу решения Темиртауского городского маслихата от 4 октября 2018 года № 31/4 "Об установлении единых ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 5 июня 2020 года № 55/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 июня 2020 года № 5874
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Темиртауского городского маслихата от 4 октября 2018 года № 31/4 "Об установлении единых ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4978, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 октября 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Урываев
Секретарь городского маслихата А. Ломакин